فهرست
مارسلو: بازی کردن در کنار رونالدو خیلی آسان است
مارسلو: بازی کردن در کنار رونالدو خیلی آسان است

مارسلو: بازی کردن در کنار رونالدو خیلی آسان است

آی اسپورت- مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید به تمجید از هم تیمی خود، کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت که شرکت او در کارهای دفاعی، کار تیم را آسان تر می‌کند.

ستاره خط حمله ی رئال در 10 بازی برای این تیم، 18 گل به ثمر رسانده و مارسلو از عملکرد خیره کننده ی او تا به اینجای فصل، تمجید کرد.

او گفت:\" بازی کردن با رونالدو آسان است. او می‌داند که کجا باید توپ را به شما پاس بدهد. او در کارهای دفاعی شرکت می‌کند و به تیم در دفاع کمک می‌کند. اینکه بنزما، رونالدو، ایسکو، بیل و خامس در کارهای دفاعی شرکت می‌کنند، به باقی بازیکنان تیم روحیه می‌دهد که بیشتر تلاش کنند. بازی کردن با این ستاره ها برای ما آسان است. آنها گل می‌زنند و گل می‌سازند.\"

مارسلو سپس به تمجید از آنچلوتی پرداخت و گفت:\" آنچلوتی به ما این امکان را داده که از بازی ها لذت ببریم. او می‌داند که ما اعتماد بسیاری به او داریم. برایش هر کاری انجام می‌دهیم. او کارهای زیادی برای ما انجام داد و به ما در هر بازی گفت که چه کاری انجام دهیم. او انسان رکی است و هر چیزی را مستقیما به شما می‌گوید و این کلید موفقیت اوست. مطمئنم آنهایی که کم بازی کرده اند هم این را تایید می‌کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-11-21 16:04:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر