فهرست
بیل : رونالدو کمک زیادی به من می کند
بیل : رونالدو کمک زیادی به من می کند

بیل : رونالدو کمک زیادی به من می کند

آی اسپورت- گرث بیل در مصاحبه ای به تمجید از هم بازی اش رونالدو پرداخت و گفت که هم بازی بودن با او آموزه های زیادی برای وی به همراه دارد.

بیل در مصاحبه با \"تلگراف\" به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و بازی در کنار او را همچون یک کلاس درس دانست:\" بازی در کنار بهترین فوتبالیست جهان و چیز یاد گرفتن از او باورنکردنی است. از زمانی که به رئال آمده ام، عملکرد رونالدو در تمرینات و درون زمین را به دقت زیرنظر دارم و باید بگویم که او فوق العاده است. هر روز از او چیزهای بیشتری یاد می گیرم.می خواهم سطح بازی خودم را بالاتر برده و به رونالدو نزدیکتر شوم. در این راه کریس به من کمک زیادی می کند. می خواهم برای رسیدن به این مهم، پای راستم را تقویت کنم.\" 

بیل در مورد ترک تاتنهام و احساسش به هواداران این تیم گفت:\" اگر رئال مادرید وجود نداشت، احتمال جدایی من از تاتنهام نزدیک به صفر بود. من عاشق تاتنهام و هوادارانش هستم. روزهای حضورم در این تیم را فراموش نمی کنم اما تاتنهامی ها خیلی خوب می دانند که فرصت حضور در تیمی مثل رئال، شاید یک بار در زندگی نصیب یک فوتبالیست شود و من از این شانس، به خوبی استفاده کردم.قهرمانی در اروپا و کسب لادسیما نشان داد که چرا من این تیم را انتخاب کردم. من هنوز یک تاتنهامی هستم و دوست دارم آرسنال همیشه ببازد و در عوض تاتنهام پیروز شود.\"

     
آی اسپورت
2014-11-22 00:30:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر