فهرست
متس 2-3 پاریس سن ژرمن: پاریسی ها بعد از مدتها به صدر رسیدند
متس 2-3 پاریس سن ژرمن: پاریسی ها بعد از مدتها به صدر رسیدند

متس 2-3 پاریس سن ژرمن: پاریسی ها بعد از مدتها به صدر رسیدند

آی اسپورت- پاریس سن ژرمن از یک دیدار آسان برای خودش یک بازی سخت ساخت. آنها که به راحتی با دو گل در نیمه اول پیش افتاده بودند، در نیمه دوم دو پنالتی به حریف دادند تا کار به تساوی کشیده شود. اما گل دقیقه 83 لاوتزی سه امتیاز را به حساب آنها ریخت.

پی اس جی بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 9 دقیقه از بازی گذشته بود که خاویر پاستوره، حساب کار را 1-0 کرد. تنها 7 دقیقه بعد، گل به خودی گائتان بوسامان، برتری پاریسی ها را به دو گل افزایش داد. این نتیجه تا پایان نیمه اول باقی ماند. اما در ابتدای نیمه دوم، خطای پنالتی آدریان رابیو، این فرصت را در اختیار مادیبو مایگا قرار داد تا اختلاف را به حداقل کاهش بدهد.
در دقیقه 53، داور برخورد توپ به دست فن در ویل را پنالتی تشخیص داد و یک بار دیگر ضربه پنالتی اعلام کرد که باز هم توسط مایگا به گل تبدیل شد تا کار را به تساوی کشیده شود. بازی تا دقیقه 83 با همین نتیجه دنبال شد تا اینکه لاوتزی روی توپ یک توپ برگشتی، دروازه خالی حریف را باز کرد. این نتیجه تا پایان باقی ماند تا پی اس جی با 30 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد. البته مارسی 28 امتیازی می تواند با پیروزی مقابل بوردو به صدر برگردد.

     
آی اسپورت
2014-11-22 01:50:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر