فهرست
نوری: همه احتمال ما این است که پرسپولیس برنده دربی خواهد بود !
نوری: همه احتمال ما این است که پرسپولیس برنده دربی خواهد بود !

نوری: همه احتمال ما این است که پرسپولیس برنده دربی خواهد بود !

آی اسپورت- محمد نوری کاپیتان تیم پرسپولیس در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از بازی فردا در دربی 79 گفت: خوشبختانه شرایط خوبی بر تیم حاکم است و بچه‌ها خیلی خوب تمرین می‌کنند و آماده یک بازی مهم مقابل استقلال هستیم و می‌خواهیم با همه وجود بازی کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم و دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

وی درباره نتیجه احتمالی این بازی هم گفت: نتیجه که دست خداست اما ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا برنده بازی باشیم و مطمئن باشید در تیم ما کسی دوست ندارد بازی مساوی شود و می‌خواهیم برنده از بازی بیرون بیاییم. همه احتمال ما این است که برنده دربی 79 پرسپولیس باشد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر که شرایط خوبی بر تیم حاکم است و همه بازیکنان از انگیزه زیادی برای بازی فردا بهره می‌برند، فقط می‌خواهیم برنده باشیم چرا که پرسپولیس توانایی پیروزی در بازی فردا را دارد.

نوری درباره احتمال گلزنی‌اش در دربی 79 و اینکه آیا طلسم گل نزدنش در این بازی را خواهد شکست یا نه اظهار داشت: برای شکستن طلسم گل نزدن که توکلم به خداست اما مهمتر از گلزنی من برد پرسپولیس است و همه تلاش می‌کنیم تا برنده از بازی بیرون بیاییم اما به هر حال همه بازیکنان دوست دارند در دربی گل بزنند با این همه مهم برد پرسپولیس است اما اگر بتوانم گلزنی هم بکنم خوشحال خواهم شد.

     
آی اسپورت
2014-11-22 11:51:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر