فهرست
قلعه نویی: شرایط استقلال هیچوقت تا این اندازه خوب نبوده است/ خدا گواه است که به دنبال حفظ رکورد نیستم!
قلعه نویی: شرایط استقلال هیچوقت تا این اندازه خوب نبوده است/ خدا گواه است که به دنبال حفظ رکورد نیستم!

قلعه نویی: شرایط استقلال هیچوقت تا این اندازه خوب نبوده است/ خدا گواه است که به دنبال حفظ رکورد نیستم!

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی قبل تمرین امروز استقلال در رابطه با دربی 79 گفت: ابتدا باید بگویم از اینکه بار دیگر دوربین‌های تلویزیونی را در محل تمرین می‌بینم بسیار خوشحال هستم و درگذشت غلامحسین مظلومی را تسلیت می‌گویم.

وی افزود: در فصل جدید شرایط استقلال را هیچ وقت تا این اندازه خوب ندیدم. ملی‌پوشان برخلاف گذشته از وقتی که به تمرینات اضافه شدند واقعا سرحال هستند و شرایط آنها به انسان انگیزه می‌دهد به همین خاطر در کنفرانس مطبوعاتی از کارلوس کی‌روش تشکر کردم و امیدوارم فردا بازی‌ را انجام دهیم که هواداران از دیدن آن لذت ببرند.

سرمربی استقلال در ادامه تصریح کرد: امیدوارم برنده دربی ما باشیم دو سه جلسه توانستیم با تمام اعضای تیم تمرین کنیم و روی نقاط قوت و ضعف حریف کار کردیم. می‌دانید ما 8 ملی‌پوش داشتیم. مگویان و کرار جاسم ملی‌پوشان خارجی ما و 6 بازیکن دیگر هم ملی‌پوشان داخلی ما بودند. مهدی کریمیان به دلیل مشکل خاصی که دارد و چند بازیکن مصدوم دیگر هم غایبان تمرین بودند. عملا با 5-6 بازیکن تمرین کردیم. در این یکی دو روز تمرینات خوبی داشتیم و امیدواریم بتوانیم در دربی عملکرد قابل قبولی را ارائه کنیم.

قلعه‌نویی در رابطه با وضعیت مصدومان تیمش گفت: کرار جاسم سه کارته است و علیرضا رمضانی یکی از آینده‌های فوتبال ایران دچار مصدومیتی بلند‌مدت شده است. محمد قاضی هم از یک مصدومیت رنج می‌برد. پزشکان ما هرچه تلاش کردند نتوانستند او را به بازی برسانند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان و مربیان دو تیم علاقه ندارند بازنده شوند گفت: در همه جای دنیا مربیان افکار خاص خودشان را دارند. ما دو هدف داریم اول اینکه در تمامی بازی‌ها گل نخوریم و دوم اینکه با زدن گل پیروز شویم و سه امتیاز را به دست آوریم. شما توجه داشته باشید که استقلال در فصل جاری گل‌های زیادی به ثمر رسانده است و باید بدانیم که تیم ما دومین تیم خوب لیگ در به ثمر رساندن گل است. این نشان می‌دهد که یک تیم هجومی هستیم. اکثر بازی‌های ما گل داشته است. امروز هم یک نفر در کنفرانس مطبوعاتی این سوال را به شکلی دیگر پرسید که اصلا درست نیست.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا گفته می‌شود به دنبال حفظ رکورد خود است درست است عنوان کرد: خدا را گواه می‌گیرم که اینطور نیست.

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-22 18:22:32
نظر دهید

۱ نظر
آرش
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۲
تو که راست میگی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر