فهرست
نکته روز: سربازها منتظر تصمیم فدراسیون
نکته روز: سربازها منتظر تصمیم فدراسیون

نکته روز: سربازها منتظر تصمیم فدراسیون

به گزارش آی اسپورت در حالی که امروز طی بیانیه صادره از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا که در آن آمده\" در خصوص ادامه فعالیت ورزشی این دسته از بازیکنان، برابر تصمیم مرجع مربوط مقرر شد که فعلا تا پایان فصل حق بازی در لیگ برتر و دسته اول را ندارند \" نمی توانند به میدان بروند اما در واقع همه چیز بستگی به تصمیم فدراسیون دارد.
ناجا با قید عبارت \"فعلا\" موضوع را مشروط نگه داشته و با توجه به اعتراضات برخی مسوولان و نمایندگان مجلس که معتقدند این بازیکنان باید روانه پادگان ها شوند نمی خواهد هجمه ای علیه خود ایجاد کند.
در صورتی که فدراسیون تمایل به بازی کردن این بازیکنان دارد باید تقاضای کتبی خود را به منابع انسانی نیروهای مسلح ارایه دهد تا بررسی و اقدام شود در غیر اینصورت امکان بازی آنها وجود نخواهد داشت.
این بیانیه در حالی صادر شده که بازیکنانی مانند حلافی،توحید غلامی و علی ابراهیمی از جمع بازیکنانی که کارت شان باطل شده برای نیروی زمینی در لیگ یک به میدان رفته اند و نفراتی مانند آرش افشین،ماهینی،عشوری،خلیل زاده و حمودی نیز با نامه رسمی نیروهای مسلح به دو تیم ملوان و تراکتر پیوسته و آن تیم ها روی حضور آنها حساب باز کرده اند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-11-23 12:31:39
نظر دهید
۱ نظر
کاوه
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۲
همین هم درست است! نباید بگذارند اینها با فوتبال بازی کردن تو تیمهای به "ظاهر نظامی" (کجای ملوان و تراکتور نظامی است؟؟؟) به ریش همه انهایی که رفتند و میروند سربازی بخندند. شما رو به خدا یک بار هم که شده قانون را برای اینها اجرا کنید. طرف خلاف کرده ، خودش که جعل نکرده ، اما با علم به اینکه میخواهند برایش جعل کنند اقدام کرده. باید جریمه بشوند. منت سر ملت نگذارید که فقط حقوق سربازی میگیرند. مگر بقیه بیشتر میگیرند؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر