فهرست
سروش رفیعی هم سرباز شد!/ اسامی 24 بازیکنی که کارت پایان خدمتشان باطل شده است
سروش رفیعی هم سرباز شد!/ اسامی 24 بازیکنی که کارت پایان خدمتشان باطل شده است

سروش رفیعی هم سرباز شد!/ اسامی 24 بازیکنی که کارت پایان خدمتشان باطل شده است

آی اسپورت- سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح نام 24 بازیکن که کارت پایان خدمتشان باطل شده است را اعلام کرد. وی در این باره گفت: سروش رفیعی، سروش سعیدی، سجاد حیدری، سجاد عباسی، ساسان شیرمردی، محمد کوتی، مهدی زبیدی، احمد عبدالله‌زاده، احمد حسن‌زاده، مهدی کریمیان، حسین خسروی، شجاع خلیل‌زاده، سیدمحمد حسینی، حمید طاهری‌فرد، حامد نورمحمدی، حمیدرضا کلانتری، احمد بوازار، شهاب قنبری، محمود شریفی، امین هاشمی، فرزاد جعفری، حامد منصور ابادی، رضا جباری و مصطفی سیفی افرادی هستند که به تازگی کارت‌های معافیت خدمت سربازی آنها باطل شده است.

وی افزود: برابر اطلاعات مردمی و گزارش‌هایی که به سازمان وظیفه عمومی ناجا در ابتدای سال 93 رسید مشخص شد تعدادی از ورزشکاران و فوتبالیست‌ها مرتکب تخلف شدند که بر اساس آن گزارش‌ها تعداد این افراد 118 نفر بود.

جانشین اداره انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پرونده این افراد در نیروهای مسلح، بیمارستان‌ها و هیأت‌های پزشکی و بدوی و تجدیدنظر پیگیری شد و در نهایت کارت معافیت 59 نفر باطل شد.

وی گفت: 42 نفر دیگر هم کارت‌های معافیت‌شان تأیید شد و مشخص شد تخلفی انجام ندادند.

سردار کمالی افزود: 10 نفر افرادی بودند که برای بررسی کارت معافیت خود مراجعه نکردند که آنها هم کارت معافیتشان باطل شد و به این ترتیب مشخص شد 69 نفر کارت معافیت از این به بعد نخواهند داشت که البته 7 نفر هم در بررسی‌ها معلوم شد که اصلاً ورزشکار نبوده‌اند.

     
آی اسپورت
2014-11-23 13:22:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر