فهرست
نتیجه نهایی: استقلال 1-2 پرسپولیس/ امیر بالاخره به پرسپولیس باخت/ «عالیــــ»ــشاه!
نتیجه نهایی: استقلال 1-2 پرسپولیس/ امیر بالاخره به پرسپولیس باخت/ «عالیــــ»ــشاه!

نتیجه نهایی: استقلال 1-2 پرسپولیس/ امیر بالاخره به پرسپولیس باخت/ «عالیــــ»ــشاه!

آی اسپورت- بعد از 4 تساوی بدون گل متوالی، سرانجام دربی تهران پرگل و نسبتا تماشایی از کار درآمد. آبی ها که امروز با پیراهن سیاه وارد زمین مسابقه شده بودند، بازی را به مراتب بهتر از حریف آغاز کردند، آن ها در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت جدی روی دروازه حریف ایجاد کردند اما آتش بازی رفته رفته سرد شد و بازی به یک روند کسل کننده رسید. یک دقیقه به پایان نیمه اما هوشمندی شهباززاده روی سانتر خسرو، همه چیز را تغییر داد و استقلال را برنده به رختکن فرستاد. 

پرسپولیسی ها در ابتدای نیمه دوم، صاحب اولین موقعیت گل در مسابقه شدند اما قدر توپ را ندانستند. با این وجود، بازی به سمت برتری نسبی ان ها پیش رفت. آنچه روند بازی را برای قرمزها عوض کرد، ورود مهدی طارمی بود. او تحرک زیادی به حط حمله سرخپوشان بخشید و یک بار توپ را به تیر دروازه زد. ثانیه هایی بعد پاس او با ضربه سر گل نوری را در پی داشت. پرسپولیسی ها کمتر از 10 دقیقه بعد با ضربه سر عالیشاه گل دوم را زدند. او به اندازه ای از زدن این گل خوشحال شد که فراموش کرد کارت زرد گرفته و پیراهنش را از تن خارج کرد و کارت دوم را گرفت. 

پرسپولیس 10 نفره اما مشکل زیادی برای نبرد با آبی ها نداشت. امیرحسین صادقی یک بار توپ را به تیر دروازه زد و یک بار در شرایط آفشاید به گل رسید و در نهایت بازی با همین نتیجه تمام شد تا قلعه نویی بالاخره به پرسپولیس ببازد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-23 20:14:03
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۰
درخشان همین که فشار رو از رو بازیکن‌ها برداشت نقش خیلی‌ مهمی‌ ایفا کرد. کلا از وقتی‌ اومد تیم‌ روون تر و شاداب تر بازی می‌کنه تیم‌. نوروزی و نوری رو هم فیکس کرد که خیلی‌ خوب داره جواب میده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر