فهرست
تیموریان: پولم را ندهند بر خلاف میلم از استقلال جدا می شوم!
تیموریان: پولم را ندهند بر خلاف میلم از استقلال جدا می شوم!

تیموریان: پولم را ندهند بر خلاف میلم از استقلال جدا می شوم!

آی اسپورت- آندرانیک تیموریان پس از شکست دو بر یک استقلال در دربی 79 گفت: این برد را به تماشاچیانی که به ورزشگاه آمده بودند و بازی زیبایی را دیدند تبریک می‌گویم، استقلال بازی را خوب شروع کرد و اواخر نیمه دوم به گل رسیدیم، در نیمه دوم هم چند موقعیت خوب داشتیم تا به گل برسیم اما پرسپولیس روی دو موقعیت به گل رسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اگر استقلال در نیمه دوم بازی را هجومی ادامه می‌داد، شکست نمی‌خورد، گفت: هر مربی طرز فکر خاص خودش را دارد، برنامه‌هایی که در طول هفته تمرین کرده بودیم را در زمین پیاده کردیم، واقعیت فوتبال همین است و تیمی که از موقعیت‌هایش استفاده نکند شکست می‌خورد.

تیموریان تصریح کرد: در 4-3 بازی آخر لیگ خیلی خوب بازی کردیم اما نتیجه نمی‌گیریم، از این شکست ناراحتم چون مستحق باخت نبودیم اما مطمئن باشید استقلال در کورس قهرمانی خواهد ماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کرد پرسپولیس بتواند بعد از دریافت گل به بازی برگردد، گفت: فکر نمی‌کردیم پرسپولیس بتواند به بازی برگردد اما روی گل‌های اول و دوم اشتباه داشتیم و خوب عمل نکردیم.

تیموریان درباره احتمال جدایی از استقلال گفت: قولی که باشگاه استقلال به من داده بود اگر عملی کند در خدمت تیم هستم در غیر این صورت برخلاف میل باطنی تصمیم خواهم گرفت.

وی در واکنش به این سؤال که آیا احتمال جدایی از تیم استقلال را داری یا خیر، گفت:‌ بعد از بازی ذوب‌آهن در مورد این موضوع تصمیم خواهم گرفت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-23 21:41:41
نظر دهید

۱ نظر
Mmmm
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۹
Age bazi ro mibordem migofti ta akhare footbalam to esteghlal mimonam.esteghlal kheili bozorgtar az amsale toe!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر