فهرست
اینزاگی: تورس به زودی گلزنی هایش را آغاز می کند
اینزاگی: تورس به زودی گلزنی هایش را آغاز می کند

اینزاگی: تورس به زودی گلزنی هایش را آغاز می کند

آی اسپورت- پیپو اینزاگی، سرمربی میلان مدعی شد که تیمش به گلزنی تورس نیاز دارد. مهاجم 30 ساله که به صورت قرضی از چلسی به میلان پیوسته، تنها 1 گل در طول فصل جدید برای میلان به ثمر رسانده و در تساوی شب گذشته اینتر و میلان، نتوانست کار خاصی انجام دهد.

اینزاگی معتقد است که تورس به زودی طلسم را خواهد شکست و بار دیگر خود را ثابت خواهد کرد. او گفت:\" به نظر من تورس به زودی به لیست گلزن‌ها بازخواهد گشت و ما به گل‌زنی اش نیاز داریم. سعی کردم با بازیکنانی مثل هندا، منز، ال‌شعراوی و بوناونتورا، کیفیت خط حمله ی تیم را بالا ببرم و او را در موقعیت‌های بهتری قرار دهم. سعی دارم که بهترین تیم را بچینم که بهترین بازی را از او بگیرم. او در تمرینات خیلی خوب کار می‌کند ولی هر بازی به یک نحو پیش می‌رود.

تورس تمام تلاشش را می‌کند و من همیشه هرنان کرسپو را مثال می‌زنم.وقتی کرسپو 2ماه گل نزد، آنچلوتی از او حمایت کرد و بعد شروعی در گلزنی داشت که توقفی پشت آن نبود.\" اینزاگی سپس راجع به بازی گفت:\" این که موقعیت‌های صد در صد داشته باشید و نبرید، نا امید کننده است. با این حال، تیم من تمام تلاشش را کرد و بازی متعادلی بود. اینتر هم خوب کار کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-11-24 11:04:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر