فهرست
مورینیو: مگر راموس پزشک است که در مورد بازیکنان ما حرف می زند؟
مورینیو: مگر راموس پزشک است که در مورد بازیکنان ما حرف می زند؟

مورینیو: مگر راموس پزشک است که در مورد بازیکنان ما حرف می زند؟

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی به انتقاد از سرخیو راموس و ویسنته دلبوسکه پس از صحبت‌های این دو درباره دیگو کاستا و سسک فابرگاس پرداخت. این دو بازیکن تیم ملی اسپانیا به دلیل مصدومیت در اردوی این تیم ظاهر نشدند.

راموس، مدافع رئال به انتقاد از این دو پرداخت و گفت که خودش با مصدومیت هم برای تیم ملی بازی می‌کند. حال مورینیو به دفاع از تصمیم بازیکنانش پرداخت و گفت که راموس حق اظهارنظر در این زمینه را ندارد.

او گفت:\" تا جایی که من می‌دانم سرخیو راموس بازیکن فوق‌العاده ای است ولی پزشک نیست. او مثل من پزشک نیست. من تمام تلاشم را انجام می‌دهم ولی پزشک نیستم. پزشک چلسی و پزشک تیم ملی اسپانیا، تست‌های پزشکی انجام دادند و تصمیم گرفتند که این دو بازیکن، بازی نکنند. من کسی نیستم که در مقابل این تصمیم بایستم و فکر نمی‌کنم راموس در چند سال اخیر، در رشته ی پزشکی به استادی رسیده باشد. ونسان کمپانی برای بلژیک مقابل ولز بازی نکرد و امروز برای سیتی بازی کرد. او با تیم ملی اش توافق کرده؟ اینطور فکر می‌کنم. او کاپیتان بلژیک است.\"

مورینیو سپس راجع به دلبوسکه گفت:\" من به پزشک تیم اعتماد کامل دارم. اگر دلبوسکه به پزشک اسپانیا اطمینان کامل ندارد، مشکل خودش است و نه مشکل من. من با پزشک تیم صحبت کردم و به حرف‌هایش ایمان دارم شرایط فابرگاس مشخص نبود. دیگو به تازگی ریکاوری کرده بود و به 2 هفته استراحت نیاز داشت.\"

     
آی اسپورت
2014-11-24 11:20:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر