فهرست
بیانیه پرسپولیس درباره احتمال جدایی شجاع
بیانیه پرسپولیس درباره احتمال جدایی شجاع

بیانیه پرسپولیس درباره احتمال جدایی شجاع

آی اسپورت – باشگاه پرسپولیس که با دور تازه ای از بحران ها مواجه شده، ساعتی پس از این که وکیل برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد فعلا قصد شکایت از سرخ ها را ندارد، خبر خوش دیگری را داده و از بهبود شرایط برای تمدید با شجاع خلیل زاده خبر داده است. در بیانیه ای که قرمزها منتشر کرده اند، آمده است:

۱.  آقای خلیل‌زاده پیش از اعزام به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بارها حضوری و تلفنی عشق و علاقه اثبات شده خود را بیان نمود تا بتواند سال‌های بیشتری در باشگاه، افتخار آفرین باشد.

۲.  مشغله‌های مربوط به جذب بازیکنان و فراهم کردن مقدمات سفر به قطر به قدری سنگین بود که رسیدگی به وضعیت ایشان و سایر بازیکنان تیم به بعد از مسابقات موکول شد زیرا تا شروع فصل جدید لیگ بازه زمانی مورد نیاز وجود داشت.

۳.  متاسفانه در این مدت سوء تفاهماتی پیش آمد که برخلاف واقعیت موجود تصویر غیر واقعی از رابطه آقای خلیل‌زاده و باشگاه به نمایش گذاشت که به هیچ وجه صحت نداشته و ندارد.

۴. به صراحت اعلام می‌دارد آقای شجاع خلیل زاده همیشه علاقه و وفاداری خود را به باشگاه ثابت نموده و همواره در خدمت پرسپولیس بوده و در ادامه نیز همراه تیم خواهد ماند.

۵. باشگاه پرسپولیس تاکید می‌نماید آقای شجاع خلیل‌زاده توقع غیرمنطقی از باشگاه نداشته و ایشان و سایر بازیکنان تیم مورد توجه و حمایت بوده و هستند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-10-15 22:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ارتش سرخ
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۴
 دوستان پرسپولیسی سلام، خواهشی دارم اول اینکه لطفا به کسی توهین نکنید حتی اگر لیاقتش را داره!! از امروز سعی کنید به متوهمین و تهمت زنندگان پاسخی ندید،میدونم سخته افتخاری که با جنگیدن و تلاش در زمین حاصل شده توسط عده ای معدود از فرط کینه و حسد به زیر سوال بره،ولی مطمئن باشید که این تیم خدایی داره که حفظ کننده اون از تمام این تهمتهاست.به امیدخدا و تلاش کادرفنی و بازیکنان و حمایت هوادار این قطار از حرکت نمی ایسته هرچقدر هم بهش سنگ بزنن.با همدیگه همدل باشید و گول شایعات فضای مجازی هم نخورید،درسته مدیریت ما قوی نیست ولی اون هم داره تلاشش را میکنه،پس هر کسی ک برای باشگاه زحمت میکشه را حمایت کنید،حق این کادرفنی و بازیکنهاست که بالاترین دریافتی را در فوتبال ایران داشته باشن،این را کارنامه شون به ما میگه.شرایط فوتبال دولتی و یک سری ملاحضات و مصلحت اندیشیها که جناب متوهم! در جریان هست متاسفانه این اجازه را نمیده..ولی برای هر کسی که رفت آرزوی سلامتی کنید و برای هرکسی که ماند قدردان باشید.زنده باد ارتش سرخ ایران
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر