فهرست
امید عالیشاه؛ از قتل دایی تا احیای درخشان!
امید عالیشاه؛ از قتل دایی تا احیای درخشان!

امید عالیشاه؛ از قتل دایی تا احیای درخشان!

آی اسپورت- شکست خانگی برابر تراکتور، حکایت پرسپولیس و علی دایی را به نقطه پایان رساند. علی دایی در شرایط از تیم کنار گذاشته شد که آخرین بازی او، یکی از بهترین نمایش های این فصل پرسپولیس را در خود داشت اما با نتیجه ناامیدکننده ای همراه شده بود. 

سرخپوشان در نبرد با تراکتور گل اول مسابقه را به ثمر رساندند و در ابتدای نیمه دوم، شانس های ایده آل رسیدن به گل دوم را از دست دادند. بهترین موقعیت خراب شدن آن لحظات، حاصل کار امید عالیشاه بود. بازیکنی که به جای ضربه زدن به توپ با تا، با سر به آن ضربه زد و مقویعت فوق العاده ای را هدر داد. موقعیتی که پرسپولیس را از پیروزی و دایی را از نیمکت پرسپولیس جدا کرد. 

امید عالیشاه به عنوان یکی از کشف های علی دایی در فوتبال ایران، در تمام هفته های گذشته با اتهام کم کاری از سوی هوادارها روبرو بوده است. حالا اما شرایط برای این بازیکن فرق خواهد کرد. او این بار بر خلاف بازی با تراکتور، تصمیم درستی برای پریدن و ضربه زدن به توپ گرفت و حساس ترین گل فصل تیمش را به ثمر رساند تا حمید درخشان را نیز احیا کند. در واقع ستاره صدوهفتادوپنج سانتی متری پرسپولیس، روی دو موقعیت کلیدی دایی را کشت و درخشان را زنده کرد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-24 15:41:37
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۲
چرا نوری رو نمیگی؟! بازی با تراکتور تک به تک رو کجا زد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر