فهرست
جهانبازی خطاب به قلعه نویی: اگر می بردید هم حرفی از نامه می آوردید؟!
جهانبازی خطاب به قلعه نویی: اگر می بردید هم حرفی از نامه می آوردید؟!

جهانبازی خطاب به قلعه نویی: اگر می بردید هم حرفی از نامه می آوردید؟!

آی اسپورت- یدالله جهانبازی درباره تجربه قضاوت در دربی 79 گفت: برای این بازی استرس نداشتم. حتی زمانی که برای گرم کردن وارد زمین شدم، خبرنگاری از من پرسید استرس داری که من هم پاسخ دادم هیچ استرسی ندارم.

وی با بیان اینکه طبق قانون حق صحبت درباره صحنه‌های بازی را ندارد افزود: قضاوت در دربی شرایط خاص خودش را می خواهد و هر فردی که می‌خواهد در دربی قضاوت کند باید کارهایی انجام دهد که در بازی‌های دیگر نمی‌تواند این کار را انجام دهد. در مورد عملکرد من، کمیته داوران و کارشناسان باید نظر دهند اما تلاشم را انجام دادم که اشتباهی نداشته باشم.

جهانبازی در مورد اینکه آیا پس از پایان بازی از سوی هواداران استقلال تهدید شده است یا نه، گفت: هیچ گونه تهدیدی نشدم. اتفاقا پس از پایان بازی 2 ساعت در فرودگاه بودم و کسی به من چیزی نگفت. پس از اینکه به محل شهرمان یعنی جونقان چهارمحال بختیاری رسیدم، مردم و مسئولان شورای شهر به استقبالم آمدند. مردم شهر خیلی خوشحال بودند که من به عنوان نماینده آنها برای قضاوت دربی انتخاب شدم و قضاوت خوبی انجام دادم.

داور دربی 79 در خصوص اعتراض امیر قلعه‌نویی به قضاوت وی و اینکه مدعی شده بود جهانبازی به دلیل نامه پرسپولیسی‌ها به سازمان لیگ تحت تاثیر قرار گرفته بود، گفت: از متن نامه پرسپولیسی‌ها خبر ندارم که چه درخواستی داشته‌اند. 20 سال است کار قضاوت را انجام می‌دهم و اگر می‌خواستم تحت تاثیر نامه پرسپولیسی‌ها قرار بگیرم به اینجا نمی‌رسیدم.

وی ادامه داد: به همه مردم و به خصوص استقلالی‌ها قول می‌دهم که یک درصد نامه پرسپولیسی‌ها تاثیری در قضاوت من نداشت. اگر استقلالی‌ها برنده دربی می‌شدند، باز هم از این نامه صحبت می‌کردند؟ من در طول بازی کارم را انجام دادم و هیچ گونه کم کاری نکردم.

     
آی اسپورت
2014-11-24 17:09:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر