فهرست
پاسخ تیموریان به صحبت های عضو هیئت مدیره استقلال!
پاسخ تیموریان به صحبت های عضو هیئت مدیره استقلال!

پاسخ تیموریان به صحبت های عضو هیئت مدیره استقلال!

آی اسپورت- سرژیک تیموریان، پیشکسوت باشگاه استقلال و برادر هافبک تیم ملی ایران در مورد انتقادات عضو هیئت مدیره استقلال از آندو  گفت: آقای معینی مصاحبه خوبی انجام ندادند. ایشان که می گوید «نمی دانم چرا کی‌روش از آندرانیک حمایت می کند»، مثل اینکه نمی داند کی‌روش دستیار فرگوسن بوده و با پرتغال قهرمان جهان شده است. با این وجود، حتی از سرمربی تیم خودش هم انتقاد می کند چرا که این اواخر امیر قلعه‌نویی، آندرانیک را فیکس کرده است.

بازیکن سابق استقلال در ادامه افزود: نمی دانم در باشگاه استقلال چند نفر تصمیم می گیرند. خود اعضای هیات مدیره و مدیرعامل می دانند که برای استقلالی ماندن، آندو چقدر به آنها تخفیف داده و از چه پیشنهادی گذشته است. نهایتا قرارداد مشخصی بسته شده، اما حالا از همان باشگاه می گویند مبلغ آن قرارداد زیاد است؟! خودشان هم انگار با خودشان هماهنگ نیستند و تکلیف خودشان را نمی دانند. اگر این مبلغ زیاد بود، چرا قرارداد را منعقد کردید؟ اگر کافی بود، چرا حالا این حرف را می گویید؟

سرژیک تیموریان در ادامه افزود: آندو در دربی فوق العاده عمل کرد و مثل برخی از درگیری ها فرار نکرد. این را نه من، که هر کسی فوتبال را بفهمد، به آن اذعان خواهد داشت. نمی دانم چطور شده که یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه چنین حرفی می زند، اصلا مگر عضو هیات مدیره می‌تواند مستقیما طی مصاحبه ای با عبور از سرمربی، بحث فنی کند؟

وی در پایان اینگونه ادامه داد: آندو را در شرایط سختی قرار داده اند. او یک استقلالی واقعی است، مثل من، مثل پدر خدا بیامرزم و تمام خانواده ام. به همین دلیل است که صبر کرده، اما با این وضعیت نمی دانم تا کجا می تواند صبر داشته باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-24 17:33:52
نظر دهید

۱ نظر
حسین
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳، ۰۸:۵۳
پرتغال قهرمان جهان شده! کی و چه زمانی قهرمان شده ما که بی خبریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر