فهرست
کاشانی: با کرانچار به توافق رسیدم اما کمیسیون خلق الساعه تشکیل شد/ عده ای می خواهند حسرت المپیک 44 ساله شود
کاشانی: با کرانچار به توافق رسیدم اما کمیسیون خلق الساعه تشکیل شد/ عده ای می خواهند حسرت المپیک 44 ساله شود

کاشانی: با کرانچار به توافق رسیدم اما کمیسیون خلق الساعه تشکیل شد/ عده ای می خواهند حسرت المپیک 44 ساله شود

آی اسپورت- سپرست تیم ملی امید با اشاره به این که فدراسیون فوتبال باید درباره زلاتکو کرانچار تصمیم بگیرد، گفت: عده‌ای می‌خواهند حسرت 40 ساله المپیکی ایران را 44 ساله کنند.

به گزارش آی اسپورت به نقل از ایسنا، حبیب کاشانی در حاشیه مراسم درگذشت \"غلامحسین مظلومی\" گفت: به جامعه ورزش و باشگاه استقلال درگذشت ایشان را تسلیت می‌گویم. مردم استقبال بسیار خوبی از مراسم ایشان داشتند. فراموش نکنیم آقای مظلومی افتخارات زیادی نصیب ما کرده‌اند. خدا رحمتش کند.

وی در پاسخ به سوالی درباره کرانچار اظهار کرد: همان طور که می‌دانید در صحبت‌های اولیه با کرانچار به توافق رسیدیم. حتی در مورد مدت و مبلغ قرارداد هم صحبت کردیم. من به ایران آمدم و گزارش کارم را به هیات رییسه دادم. به هر حال تا آخر هفته‌ فرصت داریم که به ایشان بگوییم که می‌خواهیم با ما کار کند یا نه. متاسفانه مشکلاتی ایجاد شده و عده‌ای می‌خواهند حسرت 40 ساله المپیک ما را 44 ساله کنند. واقعا با این وضعیت جای نگرانی وجود دارد و این زمانی که از دست می‌رود، فرصت‌سوزی است.

مسئول تیم امید اضافه کرد: به هر حال هیات رییسه باید پاسخگو باشد که چرا هنوز قراردادی بسته نشده است. این مساله مربوط به آنهاست و من کار خودم را کرده‌ام و با کرانچار به توافق رسیده بودم.

وی در پاسخ به سوالی درباره کمیسیونی که در وزارت ورزش وجود دارد و باید این کمیسیون مربیان خارجی را تایید کند و ظاهرا کار کرانچار در آنجا گیر کرده است، بیان کرد: من نمی‌دانم این کمیسیون برای چه ایجاد شده است. آنهایی که باید تست فنی بگیرند و صاحب‌نظر هستند این کار را انجام داده‌اند. این که این کمیسیون خلق‌الساعه تشکیل شده است را خود مسئولان باید پاسخ دهند.

کاشانی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که عده‌ای می‌گویند که وزارت ورزش و جوانان به دنبال این است که از فدراسیون انتقام بگیرد، اظهار کرد: فدراسیون یک NGO محسوب می‌شود و اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم و فوتبال مقتدرانه‌ای داشته باشیم باید به NGO بودن این نهاد احترام بگذاریم. منافع مشترک وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون زیاد است و نباید کاری کنیم که به مردم و فوتبال لطمه بخورد. نهایتا ضرر این وضعیت به فوتبال ایران خواهد رسید.

کاشانی در پایان اضافه کرد: کرانچار مربی بسیار خوبی است و از پیکان و چند تیم دیگر پیشنهادهای خیلی خوبی دارد که رقم‌های بالایی محسوب می‌شود. امیدوارم که توجه بیشتری به زمان پیش‌ رو شود و بیشتر از این فرصت سوزی صورت نگیرد.

     
آی اسپورت
2014-11-25 12:15:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر