فهرست
سه دلیل برای شکست ذوب آهن برابر الاتحاد
سه دلیل برای شکست ذوب آهن برابر الاتحاد

سه دلیل برای شکست ذوب آهن برابر الاتحاد

آی اسپورت - ذوب آهن در دیدار برگشت برابر الاتحاد عربستان با نتیجه 4 بر سه تن به شکست داد تا با توجه به شکست دو بر یک در دیدار رفت از دور رقابت‌ها حذف شود. سایت اسپورت 360 عربی به سه دلیل برای شکست ذوب آهن در این دیدار اشاره کرد.

درخشش بازیکن برزیلی

رومارینیو بازیکن برزیلی الاتحاد یکی از بهترین بازی‌های خود با پیراهن این تیم را به نمایش گذاشت. او توانست دو گل به ثمر برساند تا بیشترین سهم را در صعود الاتحاد داشته باشد. او سه بار به طرف ذوب آهن شوت زد و 84 درصد پاس هایش هم درست به مقصد رسید و نمره بالای 8.5 را دریافت کرد.

اشتباهات خط دفاعی

خط دفاعی ذوب آهن اشتباهات کابوس واری در این دیدار داشت که باعث شد تا دروازه این تیم سه بار باز شود. ذوب آهن یکی از بهترین خط دفاعی ها را داشت اما الاتحاد این خط دفاعی را با بازی هجومی اش به اشتباه انداخت.

جرات سییرا

سرمربی الاتحاد عربستان سهم بسزایی در کسب این پیروزی داشت. او تیمش را از همان ابتدا هجومی به میدان فرستاد و شاگردان او به جای بازی دفاعی و وقت تلف کردن به بازی سراسر هجومی روی آوردند و ثمره آن را هم دیدند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-08-13 11:11:00
نظر دهید

۱ نظر
shl
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۰
عدم میزبانی ذوب هم كه هیچ تاثیری نداشت اگر این بازی تو اصفهان بود همینطوری میشد ؟؟؟الانه كه شما خبر نگار ها باید نهایت فشار رو رو اون قشر وحشی حمله كننده به سفارت عربستان كه باعث این همه ضرر به تیمهای ایرانی شدن بیارید ولی اصلا تو گزینه های ناكامی ذكر نمیكنید . واقعا كه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر