فهرست
رئال مادرید در آستانه جذب ستاره جوان مایورکا
رئال مادرید در آستانه جذب ستاره جوان مایورکا

رئال مادرید در آستانه جذب ستاره جوان مایورکا

آی اسپورت- رئال مادرید خواهان بازیکن نوجوان تیم مایورکا مارکو آسنسیو . این بازیکن 18 ساله به صورت قرضی حضور خود را در مایورکا تا پایان فصل ادامه خواهد داد . مادرید او را طبق گزارشات رسیده با مبلغ 3.5 میلیون یورو به خدمت گرفته است . رئال مادرید قرارداد با بازیکن هافبک جناحین مایورکا را با مبلغ 3.5 میلیون یورو به اتمام رسانده و تکمیل کرده است . مادریدی ها چند ماهی ست که عملکردهای مارکو را در دو سطح باشگاهی مایورکا و تیم زیر 19 سال اسپانیا زیر نظر داشته اند . این بازیکن 18 ساله تا پایان فصل حضورش را به صورت قرضی با تیم مایورکا ادامه خواهد داد چراکه او از امروز تیم اصلی اش رئال مادرید است واز این پس تا پایان فصل به صورت قرضی در مایورکا خواهد بود . البته اگر تیم والری کرپین در فصل آینده به لالیگا برگردد امکان حضور این بازیکن به صورت قرضی در مایورکا وجود خواهد داشت با این حال  اگر رئال مایورکا در لیگ دسته دوم اسپانیا نتواند موفق ظاهر شده و به لالیگا صعود کند مادرید باشگاه دیگری برای مارکو برای حضور به صورت قرضی پیدا خواهد کرد . کادر مربیگری رئال مادرید تصمیم گرفته است که این بازیکن را در باشگاه فوتبال کاستیا استفاده نکند و براین عقیده اند برای کسب تجربیات بیشتر او باید در باشگاه های
 دیگری بازی کند تا در زمان آمادگی کامل به تیم اول مادرید کارلتو بپیوندد . مدیر برنامه های مارکو دیروزبرای بسته شدن قرارداد و تصمیم گیری های بیشتر دیروز در مادرید بود ه است .
مارکو آسنسیو ، سومین بازیکن در تیم مایورکا در لیگ آدلانته ی اسپانیاست که بیشترین دقایق را برای تیمش بازی کرده است و 3

گل هم برای تیم به ثمر رسانده است . تعدادی از باشگاههای لیگ برتر جزیره همچون چلسی و آرسنال نیز به جذب این بازیکن علاقمند بودند .

     
آی اسپورت
2014-11-25 13:51:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر