فهرست
مرزبان: تراکتور بهترین تیم ایران است/ در حال مذاکره با تیموریان هستیم
مرزبان: تراکتور بهترین تیم ایران است/ در حال مذاکره با تیموریان هستیم

مرزبان: تراکتور بهترین تیم ایران است/ در حال مذاکره با تیموریان هستیم

آی اسپورت- علیرضا مرزبان و تیمش فردا دیدار بسیار حساسی را برابر تراکتورسازی تبریز پشت سر خواهند گذاشت. سرمربی پدیده در گفتگو با فارس، تراکتورسازی را به عنوان بهترین تیم ایران معرفی کرده است تا به میزان حرارت این بازی اضافه کند. مرزبان همچنین از مذاکره با برادر آندو تیموریان خبر داده و اعلام کرده که احمد آل نعمه نیز مدنظر این باشگاه قرار دارد. بهترین تیم ایران

تراکتورسازی تیمی است که قهرمان فصل گذشته جام حذفی شده و طبعا مدعی این جام است و البته این تیم در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر هم است و در واقع ما فردا با بهترین تیم ایران بازی داریم اما کیفیت فوتبالی ما هم خوب است و فکر می‌کنم فردا یک فوتبال باکیفیت و بزرگ را از هر دو تیم شاهد خواهیم بود.

عنایتی نعمت است

‌عنایتی چه در داخل بازی و چه در خارج بازی یک نعمت برای ماست چرا که او فوتبالیست بزرگی است و به همین دلیل نبودن او کار ما را سخت می‌کند.

در حال مذاکره با تیموریان هستیم

هنوز در حال مذاکره و صحبت با سرژیک تیموریان برادر آندو هستیم و امیدوار هستیم اگر این بازیکن نخواست در استقلال بماند راهی پدیده شود و به همین دلیل همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا او در صورت جدایی از استقلال راهی مشهد شود.آندرانیک تیموریان تجربه بین‌المللی بزرگی دارد و می‌تواند برای تیم ما یک محور بزرگ باشد و قطعا حضور او در پدیده از نظر تاکتیکی و روحی یک نقطه قوت برای ما به حساب می‌آید.

آل نعمه مدنظر است

آل‌نعمه هم بازیکن مدنظر ماست اما بحث ما این است که بازیکنان ابتدا از تیم‌شان جدا شوند و بعد با آنها مذاکره کنیم و تا الان هم نه با آل‌نعمه و نه با آندو مذاکره مستقیم نکرده‌ایم و منتظر هستیم تا ببینیم اگر قصد جداشدن از تیم‌هایشان را داشتند مذاکرات نهایی را با آنها انجام دهیم.

f

 

 

 

     
آی اسپورت
2014-11-26 12:53:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر