فهرست
خطیبی: بدون بازیکن-سربازها هم در صدر جدول می مانیم/ اگر سرباز نگیریم به سراغ میلیاردی ها می رویم!
خطیبی: بدون بازیکن-سربازها هم در صدر جدول می مانیم/ اگر سرباز نگیریم به سراغ میلیاردی ها می رویم!

خطیبی: بدون بازیکن-سربازها هم در صدر جدول می مانیم/ اگر سرباز نگیریم به سراغ میلیاردی ها می رویم!

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در جلسه کنفرانس خبری دیدار حساس فردا با پدیده، از فشارهایی که منجر به کنار ماندن بازیکن های سرباز از مسابقات شده انتقاد کرد. رسول خطیبی البته این نکته را نیز اضافه کرد که بدون حضور این بازیکن ها نیز تیمش مشکلی برای حضور در صدر جدول نخواهد داشت. 

بهتر می شویم
تراکتورسازی در نیم فصل خوب کار کرد اما اطمینان داشته باشید یک تراکتور متفاوت را در نیم فصل دوم می بییند و ما نقاط ضعف مان را برطرف می کنیم. در حال حاضر فقط به بازی با پدیده فکر می کنیم و بازی نفت را فراموش کردیم.آن بازی برای ما یک تجربه شد و دیگر به این بازی فکر نمی کنیم.


سربازها اضافه می شوند
در تعطیلی 50 روزه که داریم کار خود را با نفرات جدید شروع می کنیم. ضمن اینکه بازیکنان سرباز هم اضافه می شوند. با این نفرات تیم کامل تری می شویم و می توانیم خیلبی خوب مقابل حریفان بازی کنیم.

یا سرباز، یا میلیاردی! 
ما و ملوان هر دو تیم های نظامی هستیم. اگر از این بازیکنان استفاده نکنیم ناگزیرم بازیکن میلیاردی بگیریم که این مساله به ضرر باشگاهها خواهد بود.

محکوم به برد هستیم
بازی با پدیده جای هیچگونه اشتباهی ندارد، ما در این بازی محکوم به برد هستیم، تراکتورسازی از لحاظ شخصیت به جایی رسیده است که همیشه در صدر جدول باشد و مراحل موفقیت را پله به پله طی کند. پدیده خراسان با توجه به اینکه سال اول حضور در لیگ برتر را تجربه می کنند ولی ساختار بسیار خوبی دارند و بازی زیبا ارایه می کنند ولی ما در این بازی جای اشتباه نداریم چراکه تک بازی است و هر اشتباه پایان بخش شانس قهرمانی هر تیم است.

محروم کردن سربازها درست نیست
این بازیکنان سرمایه های مملکت هستند و در بین این تعداد شاید 20 بازیکن خوب وجود دارد، که عدم حضور آن ها در مسابقات لیگ برتر به کیفیت لیگ و حتی تیم ملی آسیب می رساند، محروم کردن بازیکنان سرباز مطمئنا طبعات بسیار بدی برای آنها خواهد داشت و شاید به پایان عمر فوتبالی آنها منجر شود. من از این ناراحتم که اول اجازه جذب این بازیکنان از طرف نظام وظیفه صادر شد و ما به صورت کتبی درخواست دادیم و این بازیکنان را جذب کردیم . ولی الان اجازه نمی دهند در مسابقات از آنها استفاده کنیم، معتقدم بعضی فشار ها باعث این تصمیم شده ولی همین جا می گویم تراکتورسازی امروز بدون حضور این بازیکنان در صدر جدول رده بندی حضور دارد و این پتانسیل را دارد بدون آنها نیز در صدر جدول مسابقات حاضر باشد.

     
آی اسپورت
2014-11-26 16:28:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر