فهرست
ریبری : در سال 2009 ممکن بود به رئال بپیوندم
ریبری : در سال 2009 ممکن بود به رئال بپیوندم

ریبری : در سال 2009 ممکن بود به رئال بپیوندم

آی اسپورت- به گزارش اسپورت بیلد ، بازیکن فرانسوی فاش کرد تعدادی از باشگاه ها به دنبال خرید او بودند و تاحدی در یک نقطه و زمان در آستانه ی امضاقرارداد با رئال مادرید بوده است . او اعلام کرد که در سال 2009 نزدیک بود بایرن را به مقصد رئال مادرید ترک کند .


شکی نیست که لوس بلانکوس در سالهای اخیر سعی بر امضا قرارداد با بازیکنان بزرگ فرانسوی بوده است اما ریبری حالا فاش میکند او نیز امضا قراردادش با رئال مادرید قریب و الوقوع بوده است . \" من در سال 2009 زمان پیوستن لوئیس فن خال به بایرن در دوره ی زمانی سختی قرارگرفتم . نه فقط به این خاطر که با فن خال رابطه ی خیلی خوبی نداشتم بلکه بسیاری از باشگاه ها نیز خواهان من بودند ، همانند یووه ، چلسی ، اینتر ، من سیتی ، رئال و بارسلونا .نماینده ی من و نمایندگان رئال مادرید چند جلسه مذاکرات را پشت سرگذاشتند . همسرم به من گفت اگر تو خواسته هایت اجرا شود من نیز شخصا برای رفتن به مادرید خوشحال هستم ، برای همین همه چیز برای رفتن به مادرید فراهم بود اما حالا وضعیت متفاوت است ، او باید از من بپرسد واقعا دیوانه شده ای ، اگر خواهان ترک باشگاه مونیخی باشم .


در آن زمان کمی جوان تر بودم و واقعا برای ماندن یا ترک باشگاه نمی دانستم چکار کنم تازمانیکه چند جلسه با اولی هونس و کارل-هاینتس رومنیگه  صحبت کردم ، هرگز آن روزها را فراموش نخواهم کرد \"

     
آی اسپورت
2014-11-26 23:27:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر