فهرست
آنچلوتی: می خواهیم به روند پیروزی های مان ادامه بدهیم
آنچلوتی: می خواهیم به روند پیروزی های مان ادامه بدهیم

آنچلوتی: می خواهیم به روند پیروزی های مان ادامه بدهیم

آی اسپورت- رئال مادرید با برتری مقابل بازل، هم صعود خود به عنوان تیم اول به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان را حتمی کرد و هم به پانزدهمین پیروزی متوالی خود دست یافت.

رئال پس از شکست 2-1 مقابل اتلتیکومادرید در برنابئو، تمام بازی های خود را با برد پشت سر گذاشته است. آنچلوتی سرمست از پیروزی خارج از خانه تیمش، در نشست خبری حاضر شد و به سوالات پاسخ گفت:

پنجمین برد و حتمی شدن اولی در گروه


ما صدرنشین گروه خودمان هستیم و باید بگویم که امشب هم خوب ظاهر شدیم.بازیکنان من شایسته هرگونه تقدیری هستند. عملکرد آنها تا بدینجا فوق العاده بوده.

رسیدن به رکورد 15 برد متوالی

روند خوب که نه، روند فوق العاده ای را طی می کنیم. با این حال، فصلی طولانی در پیش است و باید به بازی بعدی فکر کنیم. برای تاریخ سازی هرکاری لازم باشد انجام می دهیم . به همین منظور باید به روند بردهایمان ادامه دهیم و شانزدهمین پیروزی متوالی را بدست بیاوریم.بخش اعظم این موفقیت،به بازیکنانم مربوط می شود.آنها فصل فوق العاده ای را سپری می کنند.

جریان مسابقه


مثل همیشه بازی نکردیم چرا که سرعتمان کندتر از حالت همیشگی بود.پس از زدن گل، بازی را با تمرکز بالا کنترل کردیم.به کمک همین تمرکز خوب بود که توانستیم یک پیروزی دیگر را کسب کنیم.بازل با فلسفه متفاوتی بازی می کرد.آنها با شور و حرارت خاصی حمله می کردند .

کیلور ناواس

ناواس خیلی خوب بازی کرد.مطمئن و با آرامش.عملکرد خوب خط دفاعی ما نیز در گل نخوردن او بی تاثیر نبود.

شانس صعود بازل

آنها را بهتر از لیورپول دیدم.تیمی سازمان یافته که از لحاظ وضعیت بدنی نیز در سطح بالایی قرار دارد.بازی درآنفیلد برای هیچ تیمی ساده نیست اما فکر می کنم که بازل، شانس خوبی برای صعود دارد.(لیورپول برای صعود باید بازل را شکست دهد و بازل به یک تساوی نیاز دارد.)

 

     
آی اسپورت
2014-11-27 12:23:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر