فهرست
سوال از افتخاری؛ ۶۴۰میلیون را چه کسی باید بدهد؟
سوال از افتخاری؛ ۶۴۰میلیون را چه کسی باید بدهد؟

سوال از افتخاری؛ ۶۴۰میلیون را چه کسی باید بدهد؟

آی اسپورت رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال ادعا کرده که حسن زمانی شخصا باید جریمه 5 هزار دلاری AFC را از جیبش پرداخت کند و این جریمه ربطی به باشگاه استقلال ندارد. البته حرف افتخاری درست است و حسن زمانی باید این جریمه را پرداخت کند تا بالاخره متوجه شود که تهمت زدن برخلاف ایران در جاهای دیگر دنیا عواقب خاص خودش را دارد. اما باید این سوال را از افتخاری پرسید که جریمه 640 میلیونی تومانی بابت فسخ یک‌طرفه قرارداد با مجتبی جباری را چه کسی باید بدهد؟

مجتبی جباری به دلیل مشکلاتی که با شخص مدیرعامل استقلال داشت و مصاحبه‌هایی که علیه او انجام داد و انتقادهایی که از او کرد از تیم کنار گذاشته شد و قراردادش با نظر مستقیم افتخاری به صورت یک‌طرفه فسخ شد. وینفرد شفر مشکل خاصی با جباری نداشت و اگر مخالفت افتخاری نبود شاید او می‌توانست با نظر مثبت شفر در استقلال بماند و به تیم کمک کند. در بدترین شکل ماجرا، شفر می‎توانست جباری را نخواهد و او را در لیست مازاد قرار دهد. قطعا در این صورت، جباری واکنشی منطقی‎‌تر و دوستانه‌تر نشان می‌داد و با باشگاه توافق می‌کرد و جریمه‌ای متوجه باشگاه نمی‎شد. اما لجبازی جناب افتخاری باعث شد تا جباری مجبور به شکایت از باشگاه شود و در این شرایط سخت مالی، 640 میلیون تومان هزینه اضافی برای تیم تراشیده شود. همانطور که خود جباری هم اعلام کرده، او دوست داشت این جریمه را خود افتخاری از جیبش پرداخت کند و باشگاه استقلال درگیر این ماجرا نشود.

با منطق افتخاری در ماجرای حسن زمانی، به نظر می‌رسد کسی که باید جریمه حکم مجتبی جباری را بدهد شخص آقای افتخاری است و این جریمه ربطی به باشگاه استقلال ندارد و باید دید جناب مدیرعامل پرداخت این هزینه گزاف را شخصا برعهده می‌گیرد و یا پرداخت این هزینه برعهده باشگاه و بیت‌المال می‌افتد. البته می‌شود روی سامانه‌هایی که اسپانسر باشگاه هستند و بخش عمده‎ای از درآمد آنها از جیب هواداران پرداخت می‌شود حساب کرد. به هر حال هواداران همیشه در چنین مواقعی تاوان داده‌اند. این طور نیست آقای افتخاری؟

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-04-23 14:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
***
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
سوال پرسیدن داشت؟ وزیرپرسپولیسی
۹ ۱
مارال
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
نه همه میدونن این وزیر پرسپولیسی که میلیاردی به استقلال بودجه میده !
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر