فهرست
ونگر: نمایش الکسیس همان چیزی است که انتظارش را دارم
ونگر: نمایش الکسیس همان چیزی است که انتظارش را دارم

ونگر: نمایش الکسیس همان چیزی است که انتظارش را دارم

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که مصدومیت میکل آرتتا به نظر جدی می‌رسد. شب گذشته در حالی که آرسنال با گل‌های یحیی سانوگو و الکسیس سانچز، 2-0 حریف خود را شکست داد، میکل آرتتا از ناحیه ماهیچه ساق پا دچار مصدومیت شد.

دنی ولبک، شزنی، ویلشر، کوشینلی و والکات، به خاطر مصدومیت دیدار تیمشان را از دست داده بودند و حالا به نظر باید آرتتا را هم به این لیست اضافه کرد.

ونگر در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت:\" آرتتا به نظر خوب نمی‌رسید، فکر می‌کنم مشکلش ماهیچه ساق پایش بود. مصدومیت او در زمان بدی اتفاق افتاد زیرا در این برهه، به همه ی بازیکنان نیاز داریم ولی فکر می‌کنم که برای مدتی دور از میادین باشد.\"

ونگر سپس به تمجید از عملکرد خط دفاع تیمش پرداخت و گفت:\" تمرکز ما روی خوب دفاع کردن بود. روز شنبه یک بازی دیگر داریم ولی کاملا متمرکز بودیم که به حریف موقعیتی ندهیم و خوب دفاع کنیم. تیمی هستیم که دوست دارد حمله کند و توپ را در اختیار داشته باشد ولی در چندین بازی، قربانی این شدیم که در کارهای دفاعی خوب شرکت نمی‌کردیم. از آن بازی‌ها درس گرفتیم و امروز بهتر کار کردیم.\"

ونگر سپس به تمجید از الکسیس سانچز که شب گذشته سیزدهمین گل فصلش را به ثمر رساند پرداخت و گفت:\" او روحیه ی جنگندگی باورنکردنی دارد و بازیکن فوق‌العاده ای است. او ترکیبی از استعداد و انگیزه است و دقیقا همان چیزی است که از یک بازیکن سطح بالا انتظار دارید.\"

     
آی اسپورت
2014-11-27 12:31:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر