فهرست
قرارداد ۷۰۰میلیونی یک باشگاه با جادوگر
قرارداد ۷۰۰میلیونی یک باشگاه با جادوگر

قرارداد ۷۰۰میلیونی یک باشگاه با جادوگر

آی‌اسپورت- یکی از افرادی که خودش را ساحر و جادوگر و کار راه بنداز معرفی می کند، جزو طلبکاران یکی از باشگاه‌هایی است که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد.

این جادوگر که سابقه حضور کنار این باشگاه و دیدارهای خصوصی با مدیرعامل و سرمربیان سابق و برخی بازیکنان را دارد، یکی از طلبکاران این باشگاه است و جالب اینجاست که نام او در لیست طلبکارانی نوشته شده که باید این باشگاه برای گرفتن مجوز حرفه ای با او تسویه حساب کنند.

این فرد که با یک دستگاه اتومبیل سمند سفید و با پلاک راهنمایی متعلق به یکی از شهر های مرکزی ایران در دو سه فصل اخیر کنار این باشگاه دیده می شد خودش را به همه ساکن فرانسه معرفی می کند.

جلوی نام او در لیست طلبکاران(اشخاص حقیقی) رقم ۷۰۰ میلیون تومان نوشته شده بود. ظاهرا او از مدیران قبلی این تیم طلب دارد و مثل اینکه برای راضی کردن او مثل دیگر طلبکاران سفته داده اند. معنای این کار، وجود قرارداد بین این جادوگر و باشگاه است.

جالب اینجاست که او برای وصول طلبش و همچنین به سامان کردن اوضاع این باشگاه پیشنهاد هم داشته و گفته در صورتی که با تسویه حساب کنند تیم را از همه نظر موفق می کند!

این فرد که ادعا دارد علاوه بر تسلط بر سحر و جادو، کارهای مدیتیشن را انجام می دهد دوست نزدیک یکی از مدیران رده بالای فدراسیون فوتبال هم هست و خودش ادعا کرده که بارها به تیم های بزرگ کشور و همچنین مدیران سابق و فعلی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و همچنین مدیران لیگ برتری و حتی بهترین بازیکنان فوتبال ایران در مقاطع مختلف کمک کرده و پاداش های خوبی هم گرفته است!

 

وب‌سایت 90

۳ ۸  
آی اسپورت
2017-11-15 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
.... ام جیگرم
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۲
همه می‌دونن پخفسور برانگوه دلالویچ سواد حسابی نداره و نتایجش با دوپینگ و داوری و تبانی و جادوگری و رمالی بدست میاد ، خداوکیلی کنعانی کمپانی دفاعی بود که اونجوری گل بخودی بزنه یا اون علیپور با اون قیافه نحس و کج و کولش چه جوری پنج تا گل شانسی و الکی زده در حالی که سوپر شهباز ما یه گل هم نتونه بزنه
رضا
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
چطوری جادوگر؟ از این ورا؟ می تونی یه كار كنی با جادو طلبت و بدن؟ یا اصلا یه كار كن از اسمون پول بباره واست. خاك تو سر هر احمقی كه باور می كنه این چرندیاتو خاك تو سر من كه تو كشوری زندگی می كنم كه بعضی مدیرای رده بالاش تو دوران جاهلیت زندگی می كنن.
مارال
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۸
راستی میدونی خبر دادن اون 6 تای العین و که خوردید . جادوتون کرده بودن ؟! آخی دلم براتون سوخت .
۹
برزو
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۳۲
هر کسی به مذهب اسلام معتقد باشه باید به جن و جادو و سحر هم معتقد باشه چون اسلام وجود اجنه را در کنار ناس تایید کرده و وقتی جادو و سحر را حرام اعلام میکنه یعنی وجود داشتن اونو قبول داره
من خودم در برنامه تلویزیون دیدم یک روحانی محترم در مورد انواع اجنه توضیح میداد و حتی میگفت یک سری از جن ها زیر آب تو دریا ها زندگی میکنند
۵
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۳۲
فرار رو به جلو میکنی عزیز؟؟؟؟ جادوگر گرفتنتون هم مثل بازیکن گرفتنتون میمونه! پول زیاد میدید بنجل بهتون میندازن! اگه جادوگرش جادو بلد بود چرا سه فصله ته جدول دست و پا میزنید؟ راستی این هفته ببینم از پس سیاه جامکان ته جدولی بحران زده برمیایید؟؟!!
۷
کیسه حمومی
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۱
قشنگ داره آدرس کیسه رو میده وقتی میگه طرف گفته اگه بهم پول بدید دوباره اوضاعتونو درست میکنم حتما کیسه س! برهانی هم که امروز حیثیت کیسه رو گچی کرد
امید از تفت
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
"جالب اینجاست که او برای وصول طلبش و همچنین به سامان کردن اوضاع این باشگاه پیشنهاد هم داشته و گفته در صورتی که با تسویه حساب کنند تیم را از همه نظر موفق می کند!" حالا شما بگید کدوم تیم اوضاعش نابسامانه و قراره این جادوگر بسامان کنه!!؟؟ این همونیه که یه مدت با رحمتی هم قرارداد داشت و ادعا کرد بعد اینکه رحمتی باهاش کار نکرده از تیم ملی هم کنار گذاشته شده.
۷
REAL
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۱۸
کاملا مشخصه کدوم تیمه فقط چون سوگلی فدراسیونه کسی پیگیری نمیکنه تیمی که جادوگره بهشون گفته طلبم رو بدین اوضاع تون رو مرتب میکنم خخخخ یعنی رتبه شون رو تک رقمی میکنه ؟؟؟؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر