فهرست
عضو هیئت مدیره استقلال: به اندازه کافی به قلعه نویی وقت دادیم
عضو هیئت مدیره استقلال: به اندازه کافی به قلعه نویی وقت دادیم

عضو هیئت مدیره استقلال: به اندازه کافی به قلعه نویی وقت دادیم

آی اسپورت-  قلعه‌نویی فصل کابوس باری را سپری می‌ کند، او از 8 بازی آخر لیگ‌برتر 6 امتیاز گرفته، دربی را باخته و جام‌حذفی را هم برابر ذوب‌آهن از دست داده است. همه این ها می‌ تواند دلیل قانع کننده ای برای برکناری سرمربی استقلال باشد.


پندار توفیقی عضو هیات مدیره استقلال که 10درصد از هزینه های این باشگاه را تقبل کرده است، در این باره به \"ورزش سه\" گفت:  طبیعی است که از نتایج استقلال راضی نباشیم. هر آدمی هم جای ما باشد نمی‌ تواند از نتیجه های استقلال در این فصل رضایت داشته باشد. صحبت من این است که نارضایتی ما یک مساله کاملا طبیعی است.


او در مورد جلسه روز یکشنبه هیات مدیره با اعضای کادرفنی استقلال هم گفت: در این جلسه همه چیز مشخص می‌ شود. تا آن روز همه ما فرصت داریم که فکر کنیم و ببینیم مشکل استقلال چیست. قطعا در این فاصله کادرفنی هم باید بنشیند و دلیل ناکامی استقلال را واکاوی کند. باید به نتیجه قانع کننده ای برسیم و اگر قرار بود کادرفنی به کارشان ادامه دهند، بدانیم که از آنها چه می‌ خواهیم.


بهرام افشارزاده در پایان بازی با ذوب‌آهن انتقادهای تندی علیه سرمربی استقلال کرده بود و مدعی شده بود که مدت هاست به امیر قلعه‌نویی گفته که تیم مشکل بدنی دارد. حرف های افشارزاده را پندار توفیقی هم تایید می‌ کند: افشارزاده یکی از بزرگترین مدیران ورزشی ایران است و اگر حرفی می‌ زند بی تردید استدلالی پشت آن است. دربی را باخته ایم و یک جام از دست داده ایم، مگر می‌ شود وقتی این همه اتفاق بد می‌ افتد، سرمربی تیم در آن مقصر نباشد.


توفیقی ادعا می‌ کند که به اندازه کافی هیات مدیره به امیر قلعه‌نویی زمان داده است: امیر قلعه‌نویی به اندازه کافی زمان داشته که نتایج بد استقلال را درست کند. یک حرف وجود دارد و آن هم این است که ما در طول فصل همه کار کردیم تا کادرفنی در آرامش به کارشان ادامه دهند. هیچ وقت نشد که حرفی بزنیم یا کاری کنیم که اعضای کادرفنی حس کنند از طرف باشگاه فشار رویشان است.


البته او ادعا می‌ کند که تمام مشکل ها از سوی امیر قلعه‌نویی نیست: اینطور نیست که ما بخواهیم تمام تقصیرها را به گردن امیر قلعه‌نویی بیاندازیم. امیر قلعه‌نویی که نمی‌ تواند به زمین برود و جای ایکس و ایگرگ بازی کند. تیمی که 2 گل جلو می‌ افتد مشخص است که یک نقشه تاکتیکی داشته است. با این حال به نظر من این تیم مشکل تاکتیکی هم دارد.
     
آی اسپورت
2014-11-28 13:59:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر