فهرست
سیاسی: جذب قوچان نژاد؟ پولش را نداریم !ً
سیاسی: جذب قوچان نژاد؟ پولش را نداریم !ً

سیاسی: جذب قوچان نژاد؟ پولش را نداریم !ً

آی اسپورت-  حمیدرضا سیاسی در خصوص صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم از این مرحله هم به سلامت عبور کنیم. بدون شک در جام حذفی هم به مانند لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به دنبال قهرمانی خواهیم بود.


وی افزود: در مسیر سختی که در پیش گرفته‌ایم نیاز سختی به دعا و حمایت هواداران داریم. هدف ما خوشحال کردن هواداران است و انتظار داریم آنها بهتر از گذشته حامی تیم باشند.


مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه شوکش به کادرفنی بعد از هفته هشتم جواب داد، تصریح کرد: هدف من تا به امروز سربلندی پرسپولیس بوده است اما بعضی دوستان رسانه‌ای هنوز من مدیریت باشگاه را بر عهده نگرفته، انتقادات خود را شروع کردند. آنها اعتقاد دارند مدیر ورزشی نیستم، به همین دلیل در باشگاه پرسپولیس موفق نمی‌شوم. از نظر دوستان باید مدیر ورزشی باشم تا بتوانم در کارم موفق باشم که نظر جالبی است.


وی در پاسخ به این سؤال که اگر مدیرعامل استقلال بود سرمربی این تیم را به مانند علی دایی با توجه به نتایج ضعیف کسب کرده برکنار می‌کرد یا نه، گفت‌: من مدیرعامل استقلال نیستم که بخواهم در خصوص سرمربی این تیم تصمیم بگیرم. استقلال از مدیران کاربلد و مقتدری برخوردار است که خوب می‌دانند در شرایط بحرانی چه تصمیماتی را بگیرند.


سیاسی همچنین در مورد لیست خروجی و لیست خرید تیمش در نیم‌فصل گفت: درخشان هنوز لیست خروجی تیم را به من اعلام نکرده است. ضمن اینکه ما قصد داریم چهار بازیکن خارجی را که یکی از آنها آسیایی خواهد بود، به خدمت بگیریم. البته دو بازیکن خارجی و غیرآسیایی ما فقط در لیگ قهرمانان می‌توانند تیم را همراهی کنند.


وی یاد‌آور شد: دو بازیکن برزیلی برای شرکت در تمرینات به تهران آمده‌اند و قرار است روز یکشنبه 9 آذر دو بازیکن خارجی دیگر به تهران بیایند تا در صورت رضایت کادر فنی با آنها قرارداد امضا کنیم.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا حمید استیلی خواهان به خدمت گرفتن محمدرضا خانزاده شده است، خاطر نشان کرد: بله، استیلی پیشنهادش را برای انتقال خانزاده به راه‌آهن اعلام کرده است اما این پیشنهاد را نپذیرفتم و فکر نمی‌کنم خود خانزاده هم تمایلی برای جدایی از پرسپولیس داشته باشد. خانزاده بازیکن ملی‌پوش و بسیار آینده‌دار فوتبال ایران است و در ادامه بازی‌ها خیلی به کار تیم می‌آید. ما در ازای رضا خالقی‌فر به باشگاه راه‌آهن پول خواهیم داد اما اگر استیلی بازیکن دیگری هم بخواهد با او مذاکره خواهیم کرد.


وی در خصوص تشکیل کمیته فنی برای باشگاه پرسپولیس به تسنیم گفت: اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تا حد زیادی مشخص شده‌اند. آقایان جعفر کاشانی، حسین کلانی، محمدرضا زادمهر و محمد پنجعلی از مدت‌ها قبل با ما همکاری دارند و احتمالاً یکی دو عضو جدید هم در این کمیته خواهیم داشت تا از تجربیات آنها بهره‌مند شویم.


سیاسی در پاسخ به این سؤال که آیا علی پروین هم در کمیته فنی باشگاه پرسپولیس خواهد بود یا نه، تصریح کرد: من نام علی پروین را در لیست کمیته فنی باشگاه ندیدم.


وی همچنین در مورد شایعاتی که در خصوص مذاکره باشگاه پرسپولیس با رضا قوچان‌نژاد به گوش می رسد نیز اظهار داشت: ما هیچ مذاکره‌ای با قوچان‌نژاد نداشته‌ایم اما شخصاً معتقدم این بازیکن از توانایی‌ها بسیار بالایی برخوردار است و مطمئناً جذب او هزینه زیادی برای باشگاه پرسپولیس خواهد داشت که پرداخت آن از توان ما خارج است.
  ۱  
آی اسپورت
2014-11-29 11:36:35
نظر دهید

۱ نظر
شهروند
يكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۵
این قلعه نوعی عوضی چند روزه همه جا میشینه میگه تو بازی پرسپولیس 2 تا پنالتی برای ما نگرفتن و گل اول پرسپولیس ایراد داشته چرا کسی جواب این مردک رو نمیده چرا باشگاه لاله مگه ما روابط عمومی نداریم این مصاحبه دومش تو این چند روزه حالا که باشگاه لاله هوادارا یه کاری بکنن :
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1188277
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر