فهرست
استقلال موافق بازی در تختی بود!
استقلال موافق بازی در تختی بود!

استقلال موافق بازی در تختی بود!

آی اسپورت – از صبح امروز شایعه لغو و تعویق بازی استقلال و پدیده مشهد در رسانه‌ها منتشر شده بود. اما یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده در مصاحبه با تسنیم اعلام کرد که با مسئولان سازمان لیگ صحبت کرده و آنها گفته‌اند که این بازی قطعا روز جمعه برگزار خواهد شد. ساعتی بعد اما سایت سازمان لیگ خبر لغو این بازی را روی خروجی خود قرار داد. هنوز موضع باشگاه پدیده در این باره مشخص نیست اما جالب این جاست که ساعتی قبل از اعلام رسمی تعویق این بازی، یکی از مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده بود که اگر باشگاه پدیده با تعویق بازی به صورت کتبی و رسمی مخالفت کنند چاره‌ای جز برگزاری بازی در ورزشگاه تختی نیست و ما هم در این ورزشگاه به میدان خواهیم رفت. هادی مباشری معاون مدیرعمال استقلال این خبر را داده بود و به نظر می‌رسید استقلالی‌ها سرانجام با برگزاری بازی در تختی موافقت کرده‌اند اما ساعتی بعد از این مصاحبه، سازمان لیگ به شکل رسمی خبر لغو بازی را منتشر کرد!

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-11-06 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محسن
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
اون چون خبر داشته بازی لغو میشه گفته ما تو تختی بازی میکنیم
شد مثل قضیه سوپرجام
این حرفهارو میزنن که بعداً بگن ما نمیخواستیم بازی لغو بشه و سازمان لیگ این کارو کرد
.
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
دروغ میگه دیگه ثابت شده تو کیسه دروغ رکن مهم و اساسیه. دیشب لیدر کیسه نوری فر با هوچی گری میخواست بازی به تعویق بیفته امروز این اتفاق افتاد!!!
6
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
بعد لغو سوپرجام هم ادعا کردن میخواستن بازی کنن. اینا دارن دروغ میگن. حالا متوجه شدین کدوم تیم حکومتیه؟ به بهانه عدم امادگی نیرو انتظامی بازی کیسه رو لغو کردن.
کاج
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
تازه اولشه بعد حذف کیسه از حذفی و اسیا فقط لیگ مونده فقط منتظر باشید و ببینید که چطور به خاطر کیسه لیگ رو به گَند میکشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر