فهرست
کاریکاتورهای منتخب/ ترامپ پشت دیوار مکزیک
کاریکاتورهای منتخب/ ترامپ پشت دیوار مکزیک

کاریکاتورهای منتخب/ ترامپ پشت دیوار مکزیک

آی اسپورت- عمر مومنی، کاریکاتوریست سایت گل که معمولا سوژه‌‎های روز دنیای ورزش، به خصوص فوتبال را با چاشنی طنز به تصویر می‎کشد، در روزهای اخیر کاریکاتورهای زیر را منتشر کرده است.

دونالدو ترامپ بعد از انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور در یکی از اولین اقدامات دیوار بین امریکا و مکزیک که قولش را داده بود، را بنا کرد. حالا مکزیک به جام جهانی راه پیدا کرده و امریکا از رسیدن به روسیه باز مانده است. مومنی نوشته:«درباره آن دیوار، دونالد...».

 

در دیداری که آرژانتین برای زنده ماندن امیدها نیاز به برد مقابل اکوادور داشت و در دقیقه یک هم گل خورده بود، مسی با هت‌تریک باعث برد تیمش شد و کاری کرد تا آرژانتین راهی جام جهانی شود. مومنی کاریکاتور زیر را کشیده و توضیحی درباره‌اش نداده است.

 

2
2

کاکا، ستاره برزیلی دنیای فوتبال احتمالا به زودی بازنشسته می‎شود. بعد از بازنشستگی پیرلو او مصاحبه‌ای کرده بود که در توضیح کاریکاتور مومنی به آن اشاره شده است:«کاکا: دیگر از فوتبال بازی کردن لذت نمی‌برم. آیا او قرار است بازنشسته شود؟».

 

3
3

مصر موفق شد با درخشش محمد صلاح، ستاره ملی‌پوش لیورپول، به جام جهانی راه پیدا کند. عمر مومنی با ارائه کاریکاتور زیر نوشت:«صلاح مصر را به جام جهانی روسیه رساند».

 

4
4

۴    
آی اسپورت
2017-10-11 19:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر