فهرست
کی روش: باید زودتر گل می زدیم/ از احسان تشکر می کنم/ هواداران فوق العاده بودند
کی روش: باید زودتر گل می زدیم/ از احسان تشکر می کنم/ هواداران فوق العاده بودند

کی روش: باید زودتر گل می زدیم/ از احسان تشکر می کنم/ هواداران فوق العاده بودند

آی اسپورت- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، از نتیجه به دست امده برابر تیم ملی بحرین رضایت داشت. کی روش در پایان بازی معتقد بود که ایران بازی سختی را پشت سر گداشته اما بازیکن ها عملکرد قابل قبولی داشته اند. 

بازی دشواری بود

بازی سختی را پشت سر گذاشتیم بحرین در ابتدای بازی بهتر از ما بود چند دقیقه‌ای طول کشید تا جا بیفتیم. پس از چند دقیقه تمرکز لازم و سرعت کافی را پیدا کردیم.فکر می‌کنم بازی دشواری را پشت سر گذاشتیم حتی بحرین در زمانی که 2 بر صفر عقب افتاده بود فوتبال خوبی را بازی کرد. باید زودتر گل می زدیم دژاگه باید توپ را گل می کرد اما مستحق برد بودیم.

به بحرین تبریک می گویم

 در 10 دقیقه پایانی بازی هم به خاطر اینکه به مهاجمان استراحت بدهیم تعویضشان کردیم برد خوبی را به دست آوردیم به بازیکنانم و همچنین تیم خوب بحرین تبریک می گویم.

بحرین در ضد حمله برنامه داشت 

 برای هر تیمی خوشایند است که در آن دقایق به گل برسد. برتری میدان در نیمه نخست با ما بود و در نتیجه به گل هم رسیدیم. فکر می کنم عملکرد خوبی داشتیم اما شخصا به عنوان تیمی به عملکرد بازیکنان نگاه می‌کنم نه فردی.برای من همیشه عملکرد تیمی از انفرادی مهم‌تر است. وقتی از عملکرد تیمی راضی باشیم 3-4 بازیکن در پایان بازی می‌درخشند. عملکرد پولادی، حسینی و وریا غفوری خوبی بود و بحرینی که در ضدحمله برنامه داشت نتوانست آن را پیاده کند. من در مورد عملکرد تیمی صحبت می کنم و این وظیفه شماست که در مورد عملکرد انفرادی بازیکنان صحبت کنید.

مهمترین رویداد آسیا

 ما نباید فراموش کنیم که جام ملت‌های اسیا مهم‌ترین رویداد در آسیا است اما امروز شاهد بودیم که پورعلی‌گنجی که هیچ گاه بازی رسمی نداشته عملکرد خوبی داشت از غفوری هم نباید بگذریم که عملکرد خوبی داشت یادمان نرود که پیراهن تیم ملی در رختکن 100 گرم است اما وقتی آن را برتن می‌کنید وظیفه سنگینی دارید و وظیفه‌تان 100 کیلوگرم می‌شود.

هواداران فوق العاده بودند

 باید بگویم که هواداران حمایت فوق‌العاده‌ای از ما نشان دادند هر جایی که موفق باشیم فرقی نمی کند سواحل استرالیا یا هر جای دیگر تفاوتی ندارد قصد داریم موفقیت‌هایمان را ادامه دهیم.

علیرضا جهانبخش

 جهانبخش؟ مسئله خاصی نیست برای من فرقی ندارد بازیکن 90 دقیقه بازی کند یا 10 دقیقه. تمام بازیکنان جزئی از موفقیت تیم هستند بدون بازیکنان نیمکت نشین نمی توانیم موفق باشیم فرصت نداریم بازی دوستانه زیادی برگزار کنیم و بازیکنان جوان تجربه کسب کنند. من در این بازی به 3 بازیکن جوان این فرصت دادم که تجربه بازی ملی داشته باشند آنها باید در 15 دقیقه یا 150 دقیقه تجربه لازم را به دست آورند.

از احسان تشکر می کنم 

از احسان حاج‌صفی که بازی فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشت تشکر می‌کنم آن گل فوق‌ستاره در هر جای دنیا و هر ورزشگاهی به حساب می‌اید و باید آن را تحسین کنیم. از تکرار این حرف خسته نمی‌شوم متاسفانه چند بازیکن را به خاطر مصدومیت از دست دادیم اما از بازیکنانی که آماده خدمت هستند باید استفاده کرد.

تحریم ها جوانمردانه نیستند

در بدو ورودم به ایران همان طور که به خاطر دارید 12 یا 14 بازیکن داشتیم که برخی از آنها سابقه ملی زیادی داشتند و برخی سابقه چندانی نداشتند اما پس از 4 سال بازیکنانی داریم که تجربه خوبی دارند و از این موضوع که بازیکنی مصدوم یا خداحافظی کند ناراحت نمی شویم. از اصحاب رسانه خارجی بپرسید چه امکاناتی دارند اما ما نتوانستیم به خاطر تحریم‌ها آن امکانات را داشته باشیم و بازی‌های دوستانه انجام بدهیم مشکلاتی که نتوانستیم بازی‌های دوستانه‌ای انجام دهیم و این روح جوانمردانه نیست. -

     
آی اسپورت
2015-01-11 16:52:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر