فهرست
تساوی در دربی رم، رکوردشکنی توتی
تساوی در دربی رم، رکوردشکنی توتی

تساوی در دربی رم، رکوردشکنی توتی

آی اسپورت- دربی مهیج پایتخت ایتالیا بعد از پیش افتادن لاتزیو در نیمه اول با دوگل، در پایان با نتیجه تساوی 2-2 خاتمه یافت. دراین بازی لاتزیو در نیمه نخست با گلهای مائوری و فلیپه اندرسون از حریف خود پیش افتاد و با دو گل برتری به رختکن رفت. اما تیم گارسیا که درصدر جدول لیگ رقابتی فشرده با یوونتوس دارد، در نیمه دوم به لطف دو گل فرانچسکو توتی کاپیتان این تیم بازی را به تساوی کشاند. توتی با این دو گل، تعداد گلهای زده اش در 40 دربی که مقابل لاتزیو به میدان رفته را به عدد 11 رساند. خوشحالی او بعد از گل دومش منحصر به فرد بود. توتی با گوشی موبایل  با هوادارانی که پشت سر او نشسته بودند یک سلفی به یادماندنی ثبت کرد. تاکنون هیچ بازیکنی در دربی های پایتخت نتوانسته بود 11 گل به ثمر رساند.

توتی با گل اولی که روی پاس استروتمن به ثمر رسانده بود، رکورد گلهایش را شکسته بود. ولی هنوز لاتزیو از رم جلو بود و توتی جشن شادی را به گل دوم موکول کرد.  زمانیکه سانتر اولباس را با ضربه ای خیره کننده درون سنگر مارکتی جای داد. سپس به سوی تماشاگران تیمش رفت و مربی دروازه بان های رم گوشی ایفون را دست توتی داد و او هم مقابل کوروا سود ( جایگاه جنوبی ورزشگاه الیمپیکو) با هواداران از خود بی خود شده تیمش عکس گرفت. البته همه چیز از قبل برنامه ریزی شده بود. آیفون متعلق به خود توتی بود و قرار بود فقط درصورتی که به لاتزیو دو گل بزند ، از آن استفاده کند.

کاپیتان رم در بازی های این فصل لیگ هنوز هیچ گلی در جریان بازی به ثمر نرسانده بود و تا این هفته فقط دو پنالتی برای رم گل کرده بود. ولی در مهم ترین بازی فصل طلسم را شکست. در دربی چهلم دوران فوتبالش او دو گل جاودانه به ثمر رساند.  

     
آی اسپورت
2015-01-12 10:38:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر