فهرست
صبحانه با آی اسپورت: سعید پرسپولیسی نمی شود
صبحانه با آی اسپورت: سعید پرسپولیسی نمی شود

صبحانه با آی اسپورت: سعید پرسپولیسی نمی شود

آی اسپورت – صبحانه امروز را با واکنش منصوریان به محرومیت تیمش از جذب بازیکن شروع می کنیم. به نوشته خبرآنلاین، منصوریان در حرف هایش گفته است:«الان 5 تا پرونده باز در فیفا داریم. این اتفاق که نتوانیم بازیکن بگیریم خیلی اتفاق تلخی است. من می خواهم بپرسم این همه پرونده باز برای استقلال در این چند سال ایجاد شده است. چرا مدیران تیم قرارداد حقوقی قوی با بازیکنان خارجی نبستند که این اتفاقات نیفتد؟" او به بهرام افشارزاده و علی فتح الله زاده ، مدیران پیشین استقلال این جمله را گفته است. استقلال در 5 سال اخیر حدود 2 میلیون دلار غرامت داده است.

عزت اللهی پرسپولیسی نمی شود

در حالی که مدیر برنامه های سعید عزت اللهی از احتمال بازگشت سعید به روستوف خبر داده بود، برخی رسانه ها مدعی شدند مقصد بعدی سعید پرسپولیس است و این بازیکن می خواهد نیم فصل برای پرسپولیس بازی کند. یکی از نزدیکان برانکو هم با رد شایعه پرسپولیسی شدن عزت اللهی به رادنیوز گفت: یک کلمه هم درباره عزت اللهی نشنیدم، ما فعلا دنبال یک مدافع مرکزی هستیم و در قدم دوم در صورت خالی شدن لیست مان و رفتن دو بازیکن اوکراینی تمایل داریم یک مهاجم خارجی و یک هافبک دفاعی را به خدمت بگیریم.

باقری به دنبال جدایی

با وجود اینکه مدیران استقلال به فرشید باقری اعلام کردند که رضایت نامه اش را نمی دهند، با این حال او دیروز به تمرین استقلال رفت تا شخصا برای گرفتن رضایت نامه اش اقدام کند که البته با جواب تکراری سرمربی تیمش روبه رو شد: «یا در استقلال بمان و یا با پرسپولیس و تراکتورسازی قرارداد امضا نکن"در این شرایط قرار است فرشید باقری بار دیگر با مدیران استقلال جلسه بگذارد تا هر طور که شده رضایت نامه اش را دریافت کند.

جلسه مدیران استقلال با معاون ظریف

شهاب جهانیان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال از برگزاری جلسه با معاون وزیر امور خارجه جهت حل مشکل نقل و انتقالات بازیکن در استقلال خبر داد: امروز همراه با مدیرعامل باشگاه آقای افتخاری جلسه ای با معاون محترم وزارت امور خارجه در محل این وزارت خانه خواهیم داشت.

 

کد خبر: 9408

 

۲    
آی اسپورت
2017-01-25 07:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر