فهرست
شفر-خطیر در بن‌بست؛ آشتی یا ادامه جنگ؟
شفر-خطیر در بن‌بست؛ آشتی یا ادامه جنگ؟

شفر-خطیر در بن‌بست؛ آشتی یا ادامه جنگ؟

آی اسپورت - پست اینستاگرامی وینفرد شفر و انتقاد شدید او به برخی از عوامل در باشگاه، بازتاب بسیاری داشته است. در ابتدا خیلی‌ها تصور می‌کردند منظور شفر از آنهایی که به تیم تبریک می‌گویند و نباید خود را عضوی از مجموعه استقلال بدانند اعضای کمیته فنی است اما حالا بهتاش فریبا در اظهار  نظری ضمن اشاره به اینکه دو ماه است جلسه کمیته فنی تشکیل نشده تاکید کرده ما همیشه حامی سرمربی تیم بوده‌ایم و منظور شفر کسی است که در ایران حضور ندارد و بعد از بازی هم به تیم تبریک گفته است. از سوی دیگر برخی منابع خبری تاکید کرده‌اند که عمر همکاری علی خطیر، معاون ورزشی استقلال با این تیم به پایان رسیده و منظور شفر معاون باشگاه بوده است.

بر اساس اخبار  منتشره از چندی قبل خبرهایی مبنی بر اینکه شفر با خطیر به مشکل خورده منتشر شده بود اما حالا کار به جایی رسیده که آنها با هم دچار تنش‌های شدیدی شده‌اند و عمده این اختلافات به امور نقل و انتقالات نیم‌فصل که خطیر مسئولیت آن را بر عهده داشت برمی‌گردد. حال باید دید آیا منظور شفر قطعا خطیر بوده یا خیر و مهم‌تر اینکه فتحی در این شرایط به دنبال پادرمیانی برای حل مشکلات و تنش‌های موجود بین شفر و خطیر خواهد بود یا اینکه در همسویی با سرمربی قید همکاری با خطیر که ارتباط نزدیکی هم با مدیر عامل دارد را می‌زند. در این گیرودار اخباری هم به گوش می‌رسد که برخی نیز از این آب گل‌آلود ماهی گرفته و به دنبال افزایش تنش‌ها بین شفر و خطیر هستند و انتشار پست اینستاگرامی از سوی شفر نیز با توصیه و مشارکت آنها صورت گرفته است.

آیا استقلال بعد از برد چهار گله مقابل پیکان و با توجه به سه امتیازی که پرسپولیس این هفته و پدیده هفته گذشته از دست داد و با توجه به امتیازاتی که سپاهان هفته قبل تراکتور هم این هفته از دست داده‌اند برای کاهش اختلاف امتیاز خود با مدعیان نیاز به آرامش و تمرکز بیشتر دارد یا این تنش‌ها؟ آیا فتحی به راحتی اجازه می‌دهد معاونش خطیر که نشان داده از توانمندی‌هایی برخوردار است به همین راحتی با تحریک شفر از سوی عده‌ای تخریب شود؟ پایان این ماجرا حل سوءتفاهمات بین شفر و خطیر و آشتی‌کنان آنها با پادرمیانی فتحی است یا افزایش اختلافات آنها با هیزم ریختن به این آتش از سوی عده‌ای از فرصت‌طلبان؟

مدال

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-02-11 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
taaahaaa90tajii
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
تيم نياز ب آرامش داره
نبايدم اخراج بشه چون چيزاي حقوقي رو خوب بلده
هر چند اين اشتباه پاتوسي كمي كمرنگ كرده ..


در كل اميدوارم بمونه و كلا ارامش تو تيم بسيار نياز هس
۴
Hhm
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
شفر باید باهوش تر عمل کند و از دامن زدن به اختلافات و سو استفاده کردن بعضی ها جلوگیری کند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر