فهرست
تحول ناگهانی پیکان: نیمه دوم در حد بنز
تحول ناگهانی پیکان: نیمه دوم در حد بنز

تحول ناگهانی پیکان: نیمه دوم در حد بنز

آی اسپورت – پیکان و جلالی برای دومین هفته پیاپی، توانستند با گل طلایی بعد از دقیقه 90 پیروز شوند و تعداد بردهای این فصل‌شان از صفر، به دو برسانند. آن‌ها با این دو برد، فعلا تا رده چهارم بالا رفته‌اند و تا پایان هفته، در نیمه بالای جدول باقی خواهند ماند. نکته جالب در مورد پیکان، تغییر کامل روند گلزنی این تیم است.

پیکان در 6 هفته ابتدایی لیگ، فقط 4 گل زده بود که همگی در نیمه اول وارد دروازه حریف شدند. آن‌ها در پایان هفته ششم، تنها تیمی بودند که حتی یک گل در نیمه دوم نزده است. در دو بازی، همه چیز برای پیکان تغییر کرد. آن‌ها با زدن 6 گل در دو بازی گلزن‌ترین تیم لیگ بوده‌اند، پرگل‌ترین بازی‌های لیگ را با 5 گل رد و بدل شده ساخته‌اند و جالب اینکه تمام این گل‌ها هم در نیمه دوم زده شده‌اند.

نیمه اول دو بازی پیکان با استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان، با تساوی بدون گل تمام شد و هر 5گل این دو مسابقه در نیمه دوم وارد دروازه‌ها شدند. پیکان جلالی با تغییری صد و هشتاد درجه‌ای، حالا جذاب‌ترین تیم لیگ برتر در نیمه دوم است. تیمی که ابتدا دو گل می‌زند، بعد دو گل می‌خورد و دقیقه نود، تیر خلاص را به حریف شلیک می‌کند.

 

 

 

 

کد خبر: 9406

۶ ۲  
آی اسپورت
2016-10-14 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
هادی
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۴
هر 10 گل.....؟؟؟؟
۲
محمد
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۴
تسلیت به آی اسپورتی ها...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر