فهرست
دلیل ناکامی استقلال؛ 8 تغییر در 4 بازی!
دلیل ناکامی استقلال؛ 8 تغییر در 4 بازی!

دلیل ناکامی استقلال؛ 8 تغییر در 4 بازی!

آی اسپورت- سرمربی استقلال با گذشت 4 هفته از شروع لیگ برتر هنوز نتوانسته ترکیب و البته سیستم تیمش را بشناسد و این موضوعی است که باعث شده این تیم نتایج خوبی در لیگ هفدهم نگیرد. هرچند علیرضا منصوریان در دورانی که مربیگری می‌کند بارها ادعا کرده که اعتقادی به یک ترکیب ثابت ندارد اما تغییرات نباید آنقدر باشد که بازیکنان در هماهنگ شدن با هم مشکل داشته باشند.

از طرفی منصوریان در 4 بازی که تیمش را به میدان فرستاده در 3 بازی اول با سیستم 1-3-2-4 به میدان رفته و در بازی آخر برابر سایپا تیمش را با سیستم 2-4-4 لوزی به زمین فرستاد. این موضوع هم باعث سردرگمی بازیکنان این تیم شود. جالب است که بدانید منصوریان از شروع لیگ برتر 8تغییر در ترکیب تیمش ایجاد است که البته چند تغییر اجباری بوده ولی هرچه که هست این موضوع باعث شده آبی ها هنوز از نظر هماهنگی با مشکلاتی روبرو باشند.

 هفته دوم نسبت به هفته اول؛ 4تغییر

در بازی اول استقلال برابر صنعت نفت آبادان مهدی قائدی، مجید حسینی و امید نورافکن محروم بودند که منصوریان برای بازی هفته دوم برابر استقلال خوزستان ترجیح داد حسینی و نورافکن را وارد ترکیب اصلی کند و عظیم گوگ نیمکت نشین شد و داریوش شجاعیان از پست هافبک دفاعی به پست وینگر راست منتقل شد. منصوریان همچنین در بازی دوم ترجیح داد سجاد شهباززاده و حسن بیت سعید را نیمکت نشین کند و به جای آنها علی قربانی و سرور چپاروف را وارد ترکیب اصلی کند. برای بازی دوم خسرو حیدری هم نسبت به بازی اول نیمکت نشین شد تا تعداد بازیکنان تغییر کرده در ترکیب استقلال به 4 بازیکن برسد.

 هفته سوم نسبت به هفته دوم؛ 3تغییر

اما منصوریان در بازی با تراکتورسازی نسبت به بازی قبل تیمش را با 3 تغییر وارد زمین کرد. او در این بازی بیت سعید و شهباززاده را بعد از یک هفته نیمکت نشینی به جای قربانی و جابر انصاری به زمین فرستاد و یعقوب کریمی هم جانشین میلاد  زکی پور مصدوم در پست دفاع راست شد.  

هفته چهارم نسبت به هفته سوم: 1تغییر

منصوریان در بازی با سایپا در هفته چهارم با کمترین تغییر ممکن تیمش را نسبت به بازی با تراکتورسازی به زمین فرستاد اما مشکل تغییر سیستمی عجیبی بود که باعث شد میانه میدان کاملا در اختیار حریف قرار بگیرد. منصوریان برای این بازی امید نورافکن را نیمکت نشین کرد و مجتبی جباری را جانشین او تا روزبه چشمی به عنوان تک هافبک دفاعی استقلال روز بسیار سختی را پشت سر بگذارد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-08-20 11:30:00
نظر دهید

۱ نظر
سیستم مالکانه توسعه محور با فونداسیون تحولات و تغییرات اساسی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
به منصوریان ایمان بیاورید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر