فهرست
برانکو-کی‌روش؛ هر دو می‌دانند چه می‌کنند؟
برانکو-کی‌روش؛ هر دو می‌دانند چه می‌کنند؟

برانکو-کی‌روش؛ هر دو می‌دانند چه می‌کنند؟

 آی‌اسپورت- آنچه ابزار کارلوس کی‌روش برای تولید انرژی بزرگ در تیم ملی ایران است، چه بسا شامل همین بحث‌های تکراری در کنفرانس‌ها هم باشد. از پرداختن به جدل برانکو و کی‌روش بی‌تردید باید فرار کرد اما کی‌روش بی‌شک آنقدر سربه‌هوا نیست که ناخواسته و ندانسته تیمش را دچار تنش‌های خبری کند یا جدلش با برانکو به تیمش آسیب‌های رسانه‌ای برساند. کارلوس کی‌روش در آخرین پرده از جدلش با برانکو، پاسخگوی حرف‌های شیطنت‌آمیز برانکو بود. سرمربی پرسپولیس روز اولین بازی ایران در جام ملت‌های آسیا از خواب بیدار می‌شود و می‌گوید: «همانطور که قبلا هم گفتم انتظار دارم که ایران یک طرف فینال باشد، همانطور که ما با یک ملی‌پوش به نام بیرانوند به فینال آسیا رسیدیم، دلیلی نمی‌بینم که تیم ایران با این بازیکنان بلندپروازی نداشته باشد و به فینال نرود.» پس از این اظهار نظر کی‌روش در کنفرانس خبری بازی ایران - یمن بازهم به این شیطنت برانکو پاسخ نداد، تا اینکه خبرنگاران حاضر در کنفرانس به هر دلیلی چند بار دراین‌باره از کی‌روش پرسیدند.

بنابراین آن‌کس که از تهران برای کی‌روش یک داستان تازه ساخت، برانکو بود. برانکو خوب می‌داند که با توجه به رابطه‌ی تیره و تار خود و کی‌روش، این توقع‌سازی‌ها و قطعی دانستن قهرمانی ایران چه معنایی برای کی‌روش دارد.

از این که بگذریم، دوباره می‌رسیم به کی‌روش، به روحیه جنگجویانه‌ای که او در تیمش ساخته و چه بسا بخشی از این پروژه در همین کنفرانس‌ها رقم خورده باشد. به بازی ایران - یمن برگردیم، به پرگل‌ترین شروع در جام ملت‌ها، به همین بازی آسان مقابل یمن که بازیکنان تیم ملی هرگز در آن سهل‌انگارانه بازی نکردند. مربیان بی‌تحربه تیم خود را در بازی‌های آسان سهل‌انگار می‌کنند، با رفتار و حرف‌ها‌ی‌شان در رسانه‌ها. کی‌روش اما تیمش مقابل یمن میل به گل‌های بیشتر و حتی میل به خشونت و جدیت داشت و اینها همه برای یک تورنمنت سخت، لازم است.

در رسانه‌های ما این‌روزها به هر جمله کی‌روش انتقاد می‌شود، مثلا به اینکه چرا او قول قهرمانی نمی‌دهد یا حرف‌های بلندپروازانه نمی‌زند. اما او که باید تیمش را مدیریت کند، کی‌روش است، نه رسانه‌ها و اوست که می‌داند چه روشی برای تهییج و جدیت تیمش لازم است.

رسانه‌ها توقع دارند حرف‌های جذاب بشنوند اما سرمربی تیم ملی الزاما نباید گرفتار این بازی باشد و باید تیمش را بازی به بازی پیش ببرد، بدون توقع اضافه و بدون فشار روانی. کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی به آثار مصاحبه‌ها و وعده‌هایش بین مربیان و تیم‌های حریف نیز باید توجه کند و این لابد از منظر او غیرحرفه‌ای است که جام را با کری‌های داغ شروع کند. رسانه‌ها می‌توانند منتظر بمانند تا کری بزرگ را روز فینال از سرمربی تیم ملی بشنوند، نه در روزهای آغازین یک تورنمنت که لازم نیست با ادعاهای بزرگ شروعش کنیم. باید بدون ادعا شروع کرد و در پایان ادعای بزرگ را در فینال پیش روی همه گذاشت. یک ادعای واقعی و جذاب که عجله‌ای برای طرحش نیست. برانکو اما با حرف‌هایش در صبح بازی اول ایران، بازی را به هم زده و می‌خواهد با تولید توقع قهرمانی، هر نتیجه دیگری را شکست کی‌روش تعبیر کند. برانکو می‌داند مشغول چه کاری است و کی‌روش اما بهتر می‌داند که برانکو کدام خط را می‌خواهد تا آخرش بنویسد.

۱۰۹۸ ۳۷  
آی اسپورت
2019-01-09 02:02:00
نظر دهید

۳۷ نظر
کمیته انقلابی صیانت از منافع ملی ایران اسلامی
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۰۴
بسم الله المنتقم القهار
در ساعات اخیر و پس از سخنان دشمن شکن سرمربی تیم ملی ایران اسلامی ، شاهدیم که دشمنان امت اسلامی در شبکه های بیگانه برای نابودی تیم ملی فوتبال و سرمربی توانا و دانشمندش کارلوس کی‌روش کبیر دست به اقدامات خائنانه ای زدند و همانند جنگ احزاب ، پشت به پشت هم داده اند تا با همکاری خائنین و فتنه گران سرخ مانع از بالا رفتن پرچم ایران سربلند اسلامی شوند . امشب شاهد بودیم که بی بی سی فارسی رسانه ملکه انگلستان ، منوتو وابسته به بیت العدل اعظم بهاییان ، ایران اینترنشنال وابسته به محمد بن سلمان ولیعهد جنایتکار سعودی ، صدای آمریکا وابسته به وزارت جنگ آمریکا پنتاگون با هم همصدا شده اند و علیه تیم ملی ایران اسلامی و سرمربی دانشمند و توانایش به شکل هماهنگ و یکپارچه دست به لجن پراکنی زده اند . این اقدامات جای هیچگونه تردیدی باقی نمی‌گذارد که هواداران تیم خائنین سرخ و سرکرده اش برانکو ایوانکوویچ مزدور آنها شده اند و مستقیما از دولت های متخاصم دستور می گیرند و رسماً به پادوهای دشمن مبدل شده اند .
فلذا ما فرزندان امت حزب الله در مرحله اول به این افراد صریحا اخطار می دهیم که دستشان رو شده است و چیزی برای پنهان کردن ندارند . اگر توبه کنند و به راه صلاح برگردند ، امت حزب الله در کمال بزرگواری و رأفت اسلامی از گناهانشان خواهند گذشت . در غیر از این صورت از شورای عالی امنیت ملی ، وزارت اطلاعات ، نیروی انتظامی و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخواست داریم با قدرت و شدت هر چه تمام‌تر جلوی این خیانت کاران را بگیرند و با آنها برخورد قانونی داشته باشند تا امت حزب الله ناچار نشود بنا به امر قائد عظیم الشأن و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی «آتش به اختیار» وارد عمل شده و چشم فتنه‌گران و مزدوران اسرائیل را از حدقه درآورد

والعاقبه للمتقین
قهرمان جام بین المللی شهدای امجدیه
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۴۵
تا قبل از قهرمانی پرسپولیس در لیگ با یه اسم داشت کری میخوند بعد از قهرمانی پرسپولیس به اسامی مختلف مثل ژان والژان و مکتب لنگیسم و اف سی جمیله و ... شروع به فحاشی کرد بعد از فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا تبدیل شد به مرد منطقی و یا حسین(ع) الانم که دیگه رسیده به این کامنت که مشخصه خیلی داغونه یعنی ببین موفقیتهای پرسپولیس با کیسه کشا چه میکنه! این کامنت قشنگ داره حال و روز کیسه کشایی مثل علی ناصری و میلاد نادری را هم نشون میده
اگه موفقیتهای پرسپولیس ادامه پیدا کنه احتمال انتحاری بستن چند قلاده کیسه کش هم وجود داره خخخخخ
برانکو کابوس کیسه کشا ای جوووووونننننننننن خخخخخ
.
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۲۶
درود بر شما .اجازه نمیدهیم مربی مثل برانکو که دستش تو جیب مردم هست بر علیه منافع ملی ما کارشکنی کنه.
۸
کیسه پلشت
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
تو نمیخواد چشم دربیاری برو ننه ات رو از کف خیابون جمع کن که تولیدمثل نکنه احمق هایی مثل تو رو تو جامعه پخش کنه
...
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
خداشفات نده کیسه منطقی تا سرگرمی داشته باشیم؛ طرز فکر این جونور رو بینید و به حال این مملکت افسوس بخورید
اریا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۱۰
الان اینجوری کامنت میدی برای کیروش دشمن درست بشه؟ خیلی خزی خیلی چیپی !خیلی بیکارو داغونی
اما در کل یادتون باشه ،خیلی فرقه بین کسی که سرمربی رئال و پرتغال و منچستر بوده با کسی که از کرواسی و دینامو زاگرب اخراج شده
خیلی فرقه بین کسی که تیم ملی و 2 دوره برد جام جهانی و جز پدیده های گروهی جام کرد تیمو با کسی که از انگولا میترسید
خیلی فرقه بین کسی که راحت با ماژیک قرمزززز خط میزنه رو اسم بازیکنا با کسی که بازیکنش شوت میزنه زیر کلمن آب
خیلی فرقه بین کسی که اسمش کیروش هست با یکی که اویچ-ویچ-ساندویچه
۵
کنت دراکولا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
به خدا دشمنای پرسپولیس رد دادن دیگه,الان صحبتهای این رو بخونین نمیدنه ادم که بخنده یا گریه کنه.برانکو چی کار کرده و این کیسه کشها فهمیدن مادامی که برانکو باشه هیچ غلطی نمیتونن بکنن دارن به خزعبلات روی میارن تا اینجوری برانکو بره!!بابا برانکو گشتاپو ,برانکو موساد,برانکو ک گ ب, برانکو سیا,برانکو mi6 اگه میتونین برش دارین!!!؟؟؟ت خ م دارین برش دارین جرات دارین برش دارین,ماله این حرفها نیستین.
تیم میلی کیروش تیم ملی نیست!!
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
زاررررت! ببخشید که صدا و اثرات دیگه اش رو نمیشه اینجا نشون داد. ولی جواب این بیانیه همین بود ! خخخخخخخ
مهدی
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۳۷
اینکه یه روزماله نگاری خیلی معلومه اینکه تقدم وتاخر مصاحبه برانکو وبرعکس جلوه بدی برانکو از رفاقتش با مربی عراق گفت وکیروش سریعابعداز بردتاریخیش بر یمن که قهرمان ده دوره جام ملتهای گرسنه وبدبخت وجنگ زده به برانکو پرید ودجواب برانکو نکته قشنگی درجواب کروکودیل موزامبیکی داد انجا که کیروش حرف از حمایتها ودراخر قهرمان نشدن پرسپولیس زدواون جواب این بود من بایه ملی پوش رفتم فینال ببینیم توباینهمه بازیکن تاپ اروپا دیده باید فینال ببینی
اینکه بهمه بپری درست مثل هرجا که کارکرده باهمه دعوا داشته وبعدپرچم صلح بلندکنی وبازهمه رو از دم تیغ توهینهات بگذرونی فقط از یه مغز مریض بر میاد
.
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۲۱
احمق بیسواد.بابا برانکوت گفته.ببینم‌ ایران میتونه عراق رو شکست بده!.ما اجازه نمیدیم کسی مثل برانگو که از پول بیت المال میخوره بر علیه تیم ملی ما بخوابه تو بغل مربی عراق.
رضا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۳:۲۷
سوال: نظر شما در مورد سرمربی تیم ملی عراق چیه؟
جواب: من سالهاست اون رو میشناسم قبلا هم تو منطقه سر مربی بوده عراق هم بصورت سنتی تیم خوبیه ولی دلیلی نمیبینم تیم ملی ایران نتونه عراق رو شکست بده.
واکنش: برانکو داره ریشه تیم ملی رو میزنه!
نمیدونم از چه واژه ای میشه استفاده کرد برای توصیف این حجم از حماقت, مطمئنا آینده فوتبال ایران از این سالها به تاریکی یاد میکنه. دوران سیاهی که یک مشت بی لیاقت دارن فرهنگ وهم گرایی و مغالطه رو جا میندازن. فرهنگی که به شدت نسل آینده رو تهدید میکنه اونم به چه دلیلی؟ مخاطب و کلیک بیشتر؟ زمین زدن تیم رغیب؟ پول؟ دنبال کننده بیشتر؟ اینکه بخوام به هر وسیله ای به نتیجه برسیم باعث شده تا نتیجه گیری بر اساس توهم باشه. واقعا از مصاحبه بالا نشونه ای از خشک کردن ریشه تیم ملی دیده میشه؟ چرا تعصبات رنگی یک سری روانی باید منجر به این وضع بشه؟ که چی بشه؟ که بدون تلاش رقیب رو از میدون بیرون بندازیم؟ بعد سالها فوتبال دیدن هنوز فرق کم کردن توقعات برای برداشتن فشار از روی تیم رو با چرندیاتی که تو 2 هفته گذشته زده شده رو نمیدونیم؟ اینکه کسی صداش در نیاد تا مبادا ترک بخورد شیشه احساس نازک دلان؟ تبدیل به فکت شد که برانکو بر ضد تیم ملی حرف زده؟اونم برای اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب؟ کدوم تیم ملی در جهان رو میشناسید که از مربیش انتقاد نشه؟ حالا اینجا انتقاد هم نشه میکوبنش چه برسه به نقد. وای به حال نسلی که ستاره ملی تیمش با رنگ پریده میگه هر کس میگه مستحق رسیدن به فینال هستیم دشمن ماست و اگر کسی مشکلی داره بیاد جلو در هتل!!! وای به حال ما که قرار شده حقمون رو فردوسی پور از پلشتی های فوتبال بگیره. کسی که به واسطه استعدادش و عدم بروز علایق شخصیش تو دل مردم جا باز کرد ولی از موقعیتش برای به بار نشستن علایق شخصیش سو استفاده کرد. ببین آش چقدر شور شده که یکی مثل پژمان راهبر نیش ترمز گرفته و گه گاه انتقاد میکنه. نتیجه این زیاده خواهی های راحت طلبانه شده کامنتی که بالا گذاشتن. آقای فردوسی پور, آقای کفاشیان, آقای تاج, آقای راهبر, آقای امیر پور, آقای زهرابی, آقای فتح الله زاده, آقای کاس نژاد, ..... تحویل بگیرید. کلاهتون رو بالا بگیرید, دست مریزاد, مرحبا. این حال روزمون بعد بازی اول و پیروزی جلو یمن ببین چه بلایی تا آخر جام قراره سرمون بیاد. تا آخر فصل کشته ندیم شانس آوردیم. اگه گفتن اینکه این مربی هم وطن منه و سالها میشناسمش و عراق تیم خوبیه ولی دلیلی نمیبینم ایران نتونه عراق رو شکست بده اینه که دیگه وای به حالمون. هر جای دنیا کسی همچین نظری میداد به دلیل روحیه دادن ازش تشکر میکردن اینجا میگن چرا گفتین ما توانایی برد داریم؟ میخوای برد های ما رو بی اهمیت جلوه بدی؟ میخوای فشار رو روح ظریف بازیکنا بیاری؟ حتی مهران مدیری با شب های برره و قهوه تلخ هم نتونست همچین تصویر مالی خولیایی رو از یه جامعه مریض نشون بده ولی اساتید تونستن تو واقعیت به این مهم دست پیدا کنن.
جواب همیشه آماده!
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۳:۴۰
بنام یزدان پاک
نه زبان عربی میدانیم و نه به زبان غیر پارسی اراجیف ردیف میکنیم! مدتهای مدیدی ست که عده ای نان بنرخ روز خور تحت لوای نام پاک و مقدس پرسپولیس تیشه بدست گرفته و به ریشه پرسپولیس و فوتبال میکوبند و در این راه از هیچ نوع دلقک بازی هم کوتاهی نمی کنند، از جمله آنان همین دلقکی ست که با نام "کمیته صیانت از .............." همه آنچه درواقع صفت و منش خودش و امثال اوست را با زبان زیرکانه به دیگران نسبت میدهد! این موجودات تازه سر از تخم درآورده نمیدانند که حتی در تاریخ کوتاه مدت فوتبال این مملکت امثال آنان چقدر شناخته شده و بی آبرو هستند. همه حمایت های مردمی از تیم ملی را با زبان ریا و هجو به مسخره می گیرند تا بلکه بتوانند اندکی بر آبروی نداشته خودشان اضافه کنند. این کسانیکه با استفاده از زبان غیر مردمی اعتقادات مردم به تیم ملی را به سخره گرفته و با زبان فرهنگ خودشان آنان را تهدید می کنند، هنوز نفهمیده اند که این مردم باهوشتر از آن هستند که گرفتار این نوع شانتاژ های احمقانه گردیده و آلت دست امثال این افراد گردند. امروز در ایران مردم بخوبی تفاوت بین خدمتگذار و خائن را میدانند و برای همین است که سر مربی تیم ملی را یک خدمتگذار میدانند! همین مردم آنقدر دچار کند ذهنی و فراموشی نگردیده اند که نتوانند بیاد آوردند که تا همین چند سال پیش و حتی در زمان همان مربی مورد علاقه افراد "کمیته انقلابی صیانت از منافع برانکو ایوانکویچ" تیم ملی ما در مقابل تیم های درجه دو و سه آسیائی به چه حال و روزی گرفتار بود! چقدر جالب است که اینها فکر می کنند که میتوانند با استفاده از استعاره های آتش به اختیاری دیگران را مرعوب کنند و خودشان را از این صفت مبرا، در صورتیکه همه مردم ایران بخوبی میدانند که این جماعت "آتش به اختیار" تشکیل شده از افرادی ست که در همین کمیته های صیانت از این و آن مخفی شده اند! داداش دستتون بیشتر ازر آنکه بدانی رو شده است. پیروز باد تیم ملی ایران و کادر فنی باشخصیت و کاربلد این تیم! شما هم تا میتوانی دلقک بازی دربیار، درهرحال، خود گوزی و خود خندی، فکر کن که هنرمندی، مسخره!
۶
برانکو ایوانکوویچ هستم
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۴:۲۳
متاسفانه باید بگم این مقاله پته های من رو روی اب ریخت .... قیمتت چنده با دو سیخ اضافه و گبجه نظرت عوض میشه یا نه؟
۱
فرهاد
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۵:۰۴
حقيقتش من تا قبل از جام جهانى فكر نميكردم برانكو اصلاً توى اين عوالم باشه و بخواد براى تيم ملى حاشيه بسازه امّا متاسفانه هم در جام جهانى و نيز هم صبح بازى با بمن برانكو با اظهار نظرهاى نالازم و رندانه سعى كرد تمركز تيم ملى را ازبين ببره دقيقاً وقتى حرف هاى برانكو راجع به عادّى و طبيعى بودن قهرمانى ايران در اين دوره و مخصوصاً تعريفش از قابليت و توانايى سرمربى تيم ملى عراق را خواندم حقيقتاً خيلى تعجب كردم
۶ ۱
6
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
کدوم سرمربی تو دنیا وقتی از همکارش بپرسن ازش بد میگه البت هبه استثنای کیروش؟ چی شده چرا همه تون اینقدر دل نازک شدین؟ وقتی میزد تو سرتون که ارزوتون نیمه نهاییه بهتون برنخورد؟
امید از تفت
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۶:۲۶
چرت و پرت نگید. برانکو با یه تیم محروم تا فینال آسیا رفت. تیم ملی ایران باید قهرمان بشه و اتفاقاً باید قهرمان بشه. هر نتیجه ای غیر از قهرمانی ایران، ناکامی است. از کسی که میگه هدف ما نیمه نهایی است، انتظار قهرمانی دارید!!؟ کسی که حتی شهامت بیان کردنش هم ندارد!!؟ ما باید شهامت بیان هدفمون را داشته باشیم و برای اون تلاش کنیم. حالا اگه شدیم که هیچ، نشدیم هم اتفاقی نمیفته. محافظه کاری و مماشات و مدارا نداریم. مثل برانکو باید بگیم هدف ما قهرمانی است و قهرمان هم بشیم. این تیم دست برانکو بود، راحت قهرمان آسیا می کرد.
محمد
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۲۹
از کیروش توقع قهرمانی داشته باشیم بده؟ خب اگه اینطوریه اصلا چرا نازش رو میکشیم و هشت سال پول نفت بهش دادیم. هر مربی درجه چهاری هم بیاریم میشه ازش توقع قهرمانی نداشت
علیرضا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۴۴
تحلیل ژورنالیستی و حرفه ای یعنی همین. انصافا حق مطلب را به زیبایی و موجز بیان کردید. در واقع برانکو نمی خواهد کیروش با شکستن طلسم 43 ساله ایران در جام ملت ها که هنوز کره جنوبی هم نیم قرن است دستش از آن کوتاه است، سابقه اش در تیم ملی زیر سایه توفیق بزرگ کیروش بماند و اگر هم قرار نیست به کرسی سرمربیگری تیم ملی برگردد، می خواهد دست کم با ناکامی کیروش خودش را نزد هواداران احساساتی ایرانی محبوب نگه دارد. چرا که همه نیک می دانیم با شرایط کنونی اقتصادی مملکت این یگانه فرصت فوتبال ایران برای کسب احتمالی جام و حتی نایب قهرمانی جام ملت هاست.
۳
علیرضا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۵۸
فقط به گمانم این مطلب خوب نباید علامت پرسش می داشت و فحوای تحلیل نویسنده تاکید بر همین امر است که می دانند چه می کنند. شاید علامت تعجب داشت واقع بینانه تر بود. با پوزش
.
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۲۴
وای بر احوال ما که یک‌ مربی دوزاری مثل برانکو داره برا تیم ملی ما حاشیه درست میکنه.
۵
Saied
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۳۰
به کمیته انقلابی صیانت از منافع ملی ایران اسلامی
زرشک!
shl
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۴۶
هان الان برانكو حرف از قهرمانی زد یعنی میخواسته توقع ایجاد كنه كه رو تیم ملی فشار بیاد ؟ یعنی ما بعد 40 سال نباید توقع داشته باشیم كه قهرمان بشیم یعنی با ركورد 8 سال ثبات كادر فنی با گرونترین قیمت كه تا حالا تو ایران سابقه نداشته نباید توقع قفهرمانی داشته باشیم و به قول اقای لمپن همون نیمه نهایی باید رویامون باشه گذشته از اون به جز برانكو هیچ كس دیگه ای حرف قهرمانی ایران رو نزد فقط برانكو گفت دیگه ؟؟ گذشته از اون اگر برانكو حرفی كه شفر زد و برانكو زده بود چی ؟ اگه وجدان دارید كمی انصاف به خرج بدید و فكر كنید كه این مردك بی ادب از اون چه پیراهن عثمانی كه درست میكرد یا نه ؟ درد این یارو و عده ای از هوادارا كه پشت تیم ملی قایم شدن یه چیز دیگه است این با خود برانكو مشكل داره با موفقیت هاش مشكلش عقده ای شدنه و هر جا بتونه این عقده ها میریزه بیرون
###
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۰
اونوقت بلافاصله بعد جام جهانی که از همون روسیه جنجال به پا کرد نتیجه کدوم مصاحبه برانکو بود؟؟؟؟ افرین به ماله کشی رو رفتارهای زشت کیروش که صدای بسیاری از حامیانش (افرادی که عقل دارن) رو دراورده اونوقت تو هنوز ماله به دستی؟؟؟؟
به نظرت وقتی کیروش قهرمان نشدن پرسپولیس محروم رو نقطه ضعف برانکو میدونه خودش کاملا از قهرمانی تیم ملی اطمینان داره؟ این اظهارنظر فشار روی بازیکنانش نمیذاره؟
حرف زدن از اوکراینی ها چه دلیلی داره وقتی هیچکس نفهمید نقش بامداد میرزایی تو تیم ملی چی بوده؟
خطاب به بالایی
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۲۶
عمویی

تو خیلی خاطر تیمت رو میخوای پاشو برو ورزشگاه که هزار نفر نرند بازیهای تیمت رو ببینند

پشت کامپیوتر شوالیه هستش

نمیخواد بیانیه صادر کنی عقل نداشته ات رو به رخ بقیه بکشی
۱ ۱
###
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
پسرم اتفاقا تو اگه خیلی طرفدار کیروش و تیم ملی بودی میرفتی ورزشگاه تشویقش تا روز اخرین بازی هزار نفر تو ورزشگاه نباشن. حالا دیدی عقل نداری؟ تو پشت کامیپوتر هم شوالیه نیستی
فرامرز
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
تا زمانی که نتیجه این بحث و جدل برد هر دو تیم باشد مشکلی نیست. این دوتا حتی می تونند همدیگر را بخورند.
۲
ع ع ب
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳
یکی دیگه از کیروشی پورها همین آقای کاس نژاده که معلومه چرب و شیرین دلال موزامبیکی خیلی خوب بهش مزه کرده ولی باید به عرض برسونم که فرشاد جان این آخرین تورنومنت کارلوس با ایرانه و به زودی از شرش راحت میشیم برای همیشه !! ضمن اینکه شک نکن این تیم به هیچ وجه قهرمان نمیشه و با زدن 5 تا گل به یمن در به در و جنگزده هیج انقلابی تو فوتبال ملی ایران رخ نداده !! اگه با 5 تا گل انقلاب ایجاد می شد که تیم مایلی کهن 6 تا به کره جنوبی زد !!!
.
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
همون زمان مایلی کهن هم آدمهای احمق مثل تو زیاد بودن که برد یه باشگاه زپرتی رو به برد تیم ملی ترجیح میدادن.درست میگی انقلاب زمانی روی میدهد که امثال تو از این فوتبال بندازیم کنار
۱
jaber
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
مضخرفاتتون و واسه خودتون نگه دارین.خبرنگار از برانکو سوال پرسیده اون هم جواب داده.حالا چرا کی روش خان مثه سگ پاچه میگیره به خودش ربط داره.در ضمن این مطلب ساعت2شب گذاشته شده .چطور تا ساعت 11صبح هزار تا لایک میخوره؟ انقدر عقده ی دیده شدن دارین؟
حسین
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
جناب برانکو با یه ملی پوش و پنجره بسته رفتن فینال آسیا. الان سه تا ملی پوش داره و ۵،۶تا بازیکنم گرفتی اگه قهرمان آسیا نشی باید دهنتو ببندی و گمشی بری از خرابشده ای که اومدی..
۵ ۱
کیسه کش دکل نورد
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
اگه بنا به بازیکن گرفتن بود کیسه الان قهرمان جهان بود
علیرضا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
کنصرتحخصل
۱
mehran1848
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
فرشاد کاس نژاد از جمله ژورنالیست های باهوش - حرفه ای و با دیدگا ه مستقل است که همیشه حرفش را بدون فیلتر میزند- هر چند اگر به مزاج خیلی ها خوش نیاید. در این مورد باید هر دو مربی به تمرکز روی تبم هایشان بپردازند چون بیش از این دیگر این حر ف ها جایز نیست.
همه ضرر میکنیم - همه .
۳
حمید
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۴۷
من موندم طرفدارای کیروش چه اصرار و علاقه ای دارن که تیم ملی قهرمان نشه.
باشه بابا ما قهرمانی نمی خواهیم. ما فقط حضور تو نیمه نهایی رو می خوایم و به محض رسیدن به نیمه نهایی می ریزیم تو خیابونا شادی می کنیم.
.
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۳۴
خیر.حرف ما اینه که امثال تو نباید تو این فوتبال باشید.چون دقیقا حکم خوارج رو دارید.
.
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۵۲
.
jaber
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۲۳
http://isport.ir/fa/content/b114c1030c6b
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر