فهرست
سوژه روز؛ تعویض‌های عجیب شفر
سوژه روز؛ تعویض‌های عجیب شفر

سوژه روز؛ تعویض‌های عجیب شفر

آی اسپورت – استقلال بعد از باخت به سپاهان و حذف شدن از جام حذفی، نیاز به ارائه یک بازی خوب و کسب نتیجه‌ای دلخواه در برابر ماشین‌سازی داشت اما هیچکدام از این اتفاق‌ها رخ نداد و آبی‌ها دو امتیاز دیگر از دست دادند. اتفاق تکراری امروز اما تعویض‌های عجیب و سوال‌برانگیز وینفرد شفر بود.

 اولین تعویض استقلال در این بازی اجباری بود و نمی‌توان به آن خرده‌ای گرفت. هرچند بازهم به نظر می‌رسید بعد از مصدومیت علی کریمی، سرمربی استقلال سردرگم است. در هنگام مداوای کریمی در بیرون زمین، این مانوئل نویمایر بود که در حال گردن بود و به نظر می‌رسید او جانشین کریمی خواهد شد اما ناگهان رضا آذری به جای کریمی به زمین رفت. دومین تعویض شفر، رفتن جابر انصاری به زمین به جای مهدی قائدی بود. این تعویض در حالی انجام شد که روی نیمکت روح‌الله باقری و الحاجی گرو هم حضور داشتند و هر دو انگیزه‌های زیادی برای بازی کردن داشتند. به خصوص باقری که مدت‌هاست نیمکت‌نشین شده و البته همواره تاثیرگذارتر از گرو و انصاری و حتی مرتضی تبریزی بازی کرده است.

سومین تعویض اما از قبلی‌ها هم عجیب‌تر به نظر می‌رسید. میثم تیموری بالاخره برای دقایقی هم که شده برای استقلال به میدان رفت و البته کار خاصی هم انجام نداد. مشخص نشد چرا شفر با وجود گرو و باقری روی نیمکت، میثم تیموری چپ‌پا را به زمین فرستاد تا تبریزی دوباره در نوک خط حمله قرار بگیرد!  نتیجه این تعویض‌ها بازی پراشتباه، بی‌هدف و سردرگم استقلالی‌ها و ادامه روند هفته‌های اخیر این تیم بود.

۶ ۶  
آی اسپورت
2018-11-05 17:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
444
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
خداوکیلی منصوریان از این یارو بهتر بود. چیه این ؟ نه بلده ترکیب بچینه، نه میتونه درست حسابی تعویض کنه
محمدعلی
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۳۴
من نمیدونم دارین دنبال چی میگردین این پروژه حذف تیمها سالهاست شروع شده ارارات،پاس،راه اهن،شاهین، همه دقیقا همین مسیر رو رفتن فقط هیچ دولتی جرات نزدیک شدن به استقلال رو نداشت فقط روحانی بود که حاضر شد این پروژه رو به نهایت برسونه استقلال در طی یک یا دو سال اینده به علت ریزش هوادار و ورشکستگی مالی منحل میشه این مثل روز روشنه اونای که باور ندارن برن سرنوشت پاس مصطفی دنیزلی رو نگاه کنن با اون همه بازیکن نامدار ببینن چی شد به یک باره دقیقا مشابه همین اتفاقات استقلال بود کار استقلال تمام شده
۲ ۱
...
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
اخه توهم تا چه حد؟؟؟؟؟
سرمربی تون بلد نیست تعویض کنه ایها الناس یکی به اینا حالی کنه
تا ابد با افتخار استقلالی ام**
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۴۲
تساوی امروز استقلال 2 علت داشت اولی نبود بازیکن تاثیرگذاری مثل وریا که به لطف حسن زاده بیشرف لنگی بود دومی اقتدار شفر تو برخورد با بازیکنای حاشیه سازی مثل چشمی و اسماعیلی که با خودش به تبریز نیاوردشون که اگه بودن مطمئنا شانس برد استقلال بیشتر میشد ولی شفر کار درستو کرد چون باید جلوی همچین بازیکنایی وایستاد حتی به قیمت از دست دادن امتیاز. ضمنا شفر امروز رو نیمکت دستش بسته بود و گزینه زیادی واسه تعویض نداشت همون روح اله باقری که میگید باید به بازی میومد تو بازی با سایپا که به زمین اومد یکی از بدترین بازیاشو انجام داد
۱ ۱
00
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
تیمی که وابسته به یک بازیکن به درد دسته سه هم نمیخوره
شفر مقابل بازیکنان بی انضباط ایستاد چون فکر میکرد جلوی ماشین سازی کار راحتی داره وگرنه به راحتی کوتاه می یومد دقیقا کاری که مقابل حسینی و همام موقع بازی با سپاهان کرد
دسته بسته! روی نیمکت یعنی چی؟ روح الله باقری چون بازی قبل بد بود لابد تا اخر فصل نیمکت نشینه و خوب نمیشه. گرو هم بازی قبل بد بود؟؟؟
این توجیح های بچه گانه فقط به درد گول زدن خودتون میخوره
کسری
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
یعنی احمق تر از کیسه ها خودشونن.بابا شفر داره یه کاری میکنه که اخراج بشه منتها این ابله ها هنوز متوجه نشدن,یکیشون میگه دولت میخاد کیسه رو از بین ببره یکی دیگه از اون احمق تر میگه داچلی از همه بهتره اون یکی که از هر دو احمق تره از نداشتن بازیکن و اقتدار شوفر میگه!!!!!!شما خودتون یعنی طرفداران کیسه رو میگم مشکل اصلی هستین.مربی و مدیر وبازیکنتون نمیدونن با چه سازتون برقصن.در اخر میگم دنبال لقمه ای که خوردین بگردین که چرا کیسه کش شدین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر