فهرست
افشاگری چلنگر؛ پول بود و به برانکو ندادند
افشاگری چلنگر؛ پول بود و به برانکو ندادند

افشاگری چلنگر؛ پول بود و به برانکو ندادند

آی اسپورت – رضا چلنگر یکی از نزدیک ترین دوستان برانکو ایوانکوویچ است. او قطعا چیزهایی می داند که خیلی‌ها از آن بی‌خبرند. چلنگر گفته جدایی برانکو از پرسپولیس برای او غیر منتظره نبوده چون از نارضایتی باخبر بوده است.

-نمی دانم هدف مدیران فراری دادن برانکو بود یا نه اما عملا با کارهای خود این طور شد و او برای همیشه رفت.

-اواخر لیگ من می دانستم که برانکو از پرسپولیس جدا می شود. از شرایطی که در تیم داشت، راضی نبود. او تصمیم قطعی به جدایی نگرفته بود اما وقتی رفته رفته لیگ به پایانش نزدیک می شد، به تصمیمش بیشتر مطمئن می شد.

-دیدید که هفته ی پیش هم رسما به باشگاه نامه فرستاد و درخواست فسخ دوطرفه کرد. البته من نامه را ندیدم ولی جدایی برانکو برای من دور از انتظار نبود.

 -برانکو تمایلی نداشت با این شرایط موجود در باشگاه کار کند. بدقولی ها و نشدن ها به رغم نتایجی فوق العاده خوبی که کسب کرده بود، صبر هر آدمی را لبریز می کند. مدام تعهد باشگاه بد اجرا می شد یا بهتر است بگویم که اصلا اجرا نمی شد.

-آدم یک جایی می بُرد. شما چقدر مگر تحمل دارید؟ شما باشید این قدر خوب نتیجه بگیری و بعد بگویند برو پی کارَت، تحمل می کنی؟

-آیا باید حقوق چنین مربی موفقی ۷ ماه عقب بیافتد؟ برانکو تعهدات خود را به باشگاه کاملا انجام داده است. حالا باشگاه چقدر به تعهداتش عمل کرده است؟

 -وقتی تیم در داخل زمین نتیجه می گیرد، همه مشکلات باشگاه پشت آن پنهان می شود

-مدیریت آنچه نباید را کرده . کسی به شما مدام توهین کند و آخر هم بگوید ببخشید، مگر می شود؟ هرکاری دلشان خواست با برانکو کردند و آخر سر هم می گویند ببخشید.

-مدیر فعلی فقط مقصر نیست. باید یکی دو مدیر به عقب برگردید. اولی اذیت کرد. دومی ضربه زد و سومی کار را تمام کرد.

-ظاهرا در ماه های قبل، باشگاه پول داشته اما به برانکو نداده. این یکی از دلایل ناراحتی او بوده که مدیران چرا به تعهد خود عمل نمی کنند.

-عرب 9 ماه مدیرعامل بوده و اقرار کرد که ما نتنها پول ندادیم که از برانکو قرض هم گرفتیم.

-نمی دانم هدفشان این بوده اما عملا با کارها و اتلاف وقت هایی که کردند، این اتفاق افتاد و برانکو رفت. اینکه گفتند ما می خواهیم برانکو را برگردانیم، هم خنده دار بود چرا که دیر شده بود.

-4 سال اخیر خیلی او را اذیت کردند. وقتی مربی را به اینجا می رسانند که رسما درخواست پول و فسخ می کند، آیا باید به بازگشتش امید داشت؟ اصلا برگشتن او معنی دارد؟

-برانکو روی تمام شروط و مسائل با باشگاه الاهلی توافق کامل کرده بود و فقط امضای نهایی و رسمی شدن مانده بود که آن هم ۵ثانیه بیشتر زمان نمی خواست.

-او منتظر بود تا ببیند آیا باشگاه قدمی در اجرای تعهداتش برمی دارد یا نه. وقتی دید که اینها اتلاف وقت می کنند، کار را نهایی کرد.

-برانکو اعلام کرده بود تا دوطرف با توافق کار را پیش ببرند تاخدای ناکرده ضرری متوجه باشگاه نشود. چون اگر کار قانونی پیش برود، قطعا برنده برانکوست نه باشگاه.

-وقتی بیش از ۳ماه تاخیر و اخلال در روند پرداخت قرارداد مربی ایجاد شود، فیفا خیلی سختگیرانه برخورد می کند با کشورهایی امثال ایران، عربستان، بحرین، امارات، کویت و کشورهای آفریقایی. چون می دانند در این کشورها تخلفات درصد بالایی دارد، کمیته ویژه برای اینها تشکیل داده.

۴۸ ۶  
آی اسپورت
2019-06-19 14:34:00
نظر دهید

۶ نظر
اسی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۵۲
نحوه تیمداری اینا خوده جوکه،باید بدن یه سریال طنز از اینا بسازن،فقط دلم برای خودمو این مردم می سوزه،خانه از پایبست ویران است...
taaahaaa90tajii.
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۸
همون موقع ك برانكو ميگفت من پول نميخوام ب بازيكنا بدهيد
همون لحظه دقيقا داشت كلاه سرتون ميزاشت كه چن ماه حقوق نگيره كه بتونه ب پيشنهاداش ب راحتي فكر كنه
و چه خوش خيال بودن ك فكر ميكردن برانكو يك ايراني واقعيست خخخخخخخ
اقای تاج هستم تو فدراسیون
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۹
تف تو شرف وزارت ورزش لجن ک میخواستن تعادل ایجاد کنن 4 تا مدیر عوض کردن دیدن تیمه داره بازم قهرمان میشه گفتن باید مربی عوض کنن تا ی نفس راحتی بقیه تیمای دولت بکشن و همه رو راضی نگه دارن ..تف تو شرفتون ...اقای کاشانی ک میشینی تو باشگاه صب تا شب موز میخوری ماهی اند میلیون حقوق میگیری یادته گفتی برانکو مربی کلاس اولیه الان وقتشه مربی دبیرستانی بیاریم بسسم الله حداقل در حد برانکو به بالا نیاری خونتم بلدم میام سر وقتت راسی اینم بگم اقای ایرج عرب خونش عظمیه کرجه
بهراد
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۶
شوخی می‌کنید؟ فیفا و سخت‌گیری مالی؟ سازمانی با این حجم فساد چطور می‌تونه فساد رو به درستی در مجموعه اعضای خودش کنترل کنه؟ دوستانی که حوصله می‌کنند و برای اطلاع از حجم و گستردگی فسادِ فیفا از منابع موثق
استفاده می‌کنند حتما میدونن که رقم ها نسبت به کل فساد فوتبال ایران که هیچ، با بودجه کل کشور هم غیرقابل قیاسه.
۱
//
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۲
پول فقط برای کیسه اس
میم
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۱۵
برانکو رفت، کی روش رفت... لیگ و فوتبال ایران رو بسپارید دست گروهبان قندلی و شوالیه و درخشان و حاج مایلی !
از قبل هم معلوم بود که هر دوی اینها از سر فوتبال ایران هم زیادند و مافیای ایران حضور این دو مربی رو بر نمی تابند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر