فهرست
از سرشکسته و سنگ و خون تا شادی گل
از سرشکسته و سنگ و خون تا شادی گل

از سرشکسته و سنگ و خون تا شادی گل

آی‌اسپورت- محمدحسین کنعانی زادگان که یکی دو سال اخیر را با خاطرات بدی در مواجهه با هواداران گذراند این روزها خود را در نزدیک ترین حالت به آنها می بیند. مدافع سرخ ها که پس از رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی، در نهایت موفق شد خود را به جمع ۱۱ بازیکن اصلی پرسپولیسی ها نیز برساند و برای این تیم در دیداری مهم به میدان برود.

 کنعانی زادگان در دیدار قبلی سرخ پوشان موفق شد تنها گل این تیم را به ثمر برساند و پس از آن در دربی بزرگ تهران نیز از ابتدای سعی داشت در تمام درگیری حضور پیدا کند نقطه عطفی در میانه های نیمه دوم داشت و آن هم مربوط به لحظه ای می شد که سنگی از سوی هواداران استقلال با سر وی برخورد کرد و در نهایت منجر به خونریزی سر وی شد. پس از آن کنعانی بالاجبار با سری بانداژ شده در میدان حضور یافت و تا آخر نیز به همین ترتیب بازی کرد.

 دومین حرکت جالب مدافع سرخ ها نیز به حضور او در شادی گل تیم ربط داشت و گویی که او با بازیکن جدیدالورود پرسپولیسی ها قرار و مداری از قبل داشته باشد رقص همیشگی خود و معروف جنوبی ها به نام یزله را اجرا کرد تا شادی سرخ پوشان را تکمیل کرده باشد.

۹ ۱  
آی اسپورت
2019-09-22 18:56:00
نظر دهید

۱ نظر
بهزاد
يكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۹:۳۳
من طرفدار تراکتورم. آی اسپورت همین دو هفته پیش یه مقاله حماسی در وصف آرامش تماشاگرای دو تیم در طول سالیانی که دربی برگزار میشه نوشتی و خیلی مظلومشون کردی و همه شهرستانیا علی الخصوص طرفدارای تراکتورو با بدترین توهینا کوبیدی. امروز وحشی بازی رو همه دیدن که کیا واقعا وحشین! من جای تو باشم خفه میشیم!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر