فهرست
دکه آنلاین: قلیان گیت
دکه آنلاین: قلیان گیت

دکه آنلاین: قلیان گیت

آی اسپورت  - خبر ورزشی با انتشار عکس مسلمان و غفوری به محرومیت آنها اشاره و از تیتر قلیان گیت استفاده کرده. این روزنامه مدعی شده که لیست جدید محرومان این موضوع در راه است. برنامه برانکو برای جذب مهاجم در نیم فصل و حذف تیم نوجوانان از جام جهانی از دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

خبر ورزشی اول آبان
خبر ورزشی اول آبان

عکس و تیتر یک روزنامه گل به علیرضا بیرانوند اختصاص دارد. این روزنامه از قول باشگاه تراکتورسازی نوشته که گلر ملی پوش قرمزها به آنها پیغام داده که حاضر است به این تیم بیاید. این روزنامه نوشته محرومیت وریا غفوری تا اطلاع ثانوی می تواند سوژه جدیدی برای ناراحتی کی روش باشد و باید دید واکنش او به محرومیت بازیکنش چه خواهد بود.

 

روزنامه گل اول آبان
روزنامه گل اول آبان

پیروزی با انتشار عکسی از خوشحالی علیپور بعد از گلزنی به نفت تهران نوشته که استقلال قربانی خشم قرمزها می شود. و خواب بر دبل 4 تایی ها حرام شد. این روزنامه خبر محرومیت مسلمان و تمدید سربازی نوراللهی را با علامت تعجب کار کرده و نوشته این اتفاق در شرایطی رخ داده که استقلال به لطف داوری از قعر جدول خارج شده است.

 

پیروزی اول آبان
پیروزی اول آبان

همشهری ورزشی هم تیتر یکش را به داستان محرومیت وریا غفوری و محسن مسلمان اختصاص داده و از تیتر فوتبال در دود درباره این ماجرا استفاده کرده. این روزنامه به حذف تیم نوجوانان از جام جهانی هم اشاره کرده است.

همشهری ورزشی اول آبان
همشهری ورزشی اول آبان

۱    
آی اسپورت
2017-10-23 09:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر