فهرست
پایان معمای نیمار؛ در پی‌اس‌جی می‌ماند
پایان معمای نیمار؛ در پی‌اس‌جی می‌ماند

پایان معمای نیمار؛ در پی‌اس‌جی می‌ماند

آی اسپورت - پدر نیمار که مدیربرنامه های او هم هست بر تمامی احتمالات بازگشت فرزندش به بارسلونا خط بطلان کشیده و عنوان کرده نیمار در پاریس خواهد ماند. سوپراستار 27 ساله برزیلی در تابستان 2017 با عقد قراردادی به ارزش 222 میلیون یورو و شکسته شدن رکورد گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال به پاریسن‌ژرمن پیوست اما در دو تابستان اخیر، صحبت هایی مبنی بر حضور دوباره او در نیوکمپ به گوش می‌رسید. بازار شایعات در این خصوص در تابستان 2019 به اوج خود رسید اما نیمار باز هم در پارک دو پرنس ماندنی شد.

با این حال ESPN برزیل گزارش داده که نیمار سانتوس سینیور عنوان کرده به عنوان مدیربرنامه های پسرش، هرگز برای بازگشت او به بارسلونا با این باشگاه مذاکره نخواهد کرد.  وقتی از سینیور درباره سفر احتمالی به اسپانیا برای مذاکره با بارسلونا سوال شد، او چنین پاسخی داد: «نه، چنین موضوعی مطرح نیست، من در برزیل هستم و همین جا خواهم ماند.»

علیرغم ثبت آمار 105 گل در 186 مسابقه و کسب 8 جام در 4 فصل، نیمار تصمیم گرفت در سال 2017 به قصد خارج شدن از زیر سایه لیونل مسی به پاریسن‌ژرمن بپیوندد. با این حال دوران حضور او در پاریسن‌ژرمن تحت الشعاع مصدومیت های گوناگون قرار گرفته است.

نیمار که کوپاآمریکا 2019 را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، در فصل جدید تنها 5 بازی برای پاریسن‌ژرمن انجام داده و البته در این بازی ها 4 گل هم به ثمر رسانده است. او در بازی های ملی ماه اکتبر از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و انتظار می‌رود در روزهای آینده به تمرینات بازگردد.

     
آی اسپورت
2019-11-11 08:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر