فهرست
تایید سرمربی آلکمار؛ جهانخبش رفتنی است
تایید سرمربی آلکمار؛ جهانخبش رفتنی است

تایید سرمربی آلکمار؛ جهانخبش رفتنی است

آی اسپورت – به نظر می‌رسد باید جدایی علیرضا جهانخبش از آلکمار را در پایان فصل جاری قطعی بدانیم. فان‌دن بروم، سرمربی آلکمار بعد از درخشش علیرضا در بازی شب گذشته این تیم برابر ویتسه گفت: «شرایط به گونه‌ای است که هنرهای او پس از تابستان دیگر در آلکمار تحسین نخواهند شد. به ویژه که جهانبخش جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را پیش‌رو دارد که با تیم‌های ملی اسپانیا، پرتغال و مراکش مواجه خواهد شد. نباید نگران رفتن جهانبخش باشیم. بدون شک پیشنهادهای زیادی خواهد داشت و باید با رفتن او فکری بیندیشیم. ما باید خوشحال باشیم که جهانبخش را برای مدت طولانی در اختیار داشتیم».

همان طور که پیش بینی می شد با صحبت‌های سرمربی آلکمار همچنین اظهاراتی که مدیران این باشگاه در روزهای اخیر داشتند باید منتظر اعلام خبر فروش این بازیکن به باشگاهی بزرگ‌تر از سایر لیگ‌های معتبر بود، باشگاهی که گفته می‌شود ناپولی ایتالیا نام دارد و به زودی با قراردادی سه ساله و رقمی شگفت انگیز ستاره ایرانی فوتبال هلند را به جمع بازیکنان و ستاره‌هایش اضافه خواهد کرد.

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2018-04-19 11:50:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۴۶
جهانبخش میلاد محمدی و سردار ازمون کلاس بازیشون با بقیه لزیونر ها فرق میکنه واقعا عالی هستن امیدوارم یه روزی به بارسا یا رئال بره علیرضا چون واقع حقشه و بازیکن با استعدادی هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر