فهرست
گاسپار: حقیقی مقابل بحرین کوهی از اعتماد به نفس بود/ بیرانوند در سطح بین المللی است
گاسپار: حقیقی مقابل بحرین کوهی از اعتماد به نفس بود/ بیرانوند در سطح بین المللی است

گاسپار: حقیقی مقابل بحرین کوهی از اعتماد به نفس بود/ بیرانوند در سطح بین المللی است

آی اسپورت- مربی دروازه بانان تیم ملی ایران، از داشته های تیم ملی در پست شماره یک رصایت کامل دارد. به نقل از فارس، دن گاسپار امروز در مورد عملگرد گلر اول تیم و پتانسیل گلرهای ذخیره اظهارنظر کرده است. 

بازی با بحرین احساساتی است 

 خوشحال هستیم که مقابل تیم خوب بحرین توانستیم به پیروزی برسیم. ما با استفاده از بازیکنان جوان و خوب خود توانستیم این تیم را شکست دهیم. بازی با بحرین همیشه احساساتی و سنتی است. بازیکنان ما با غلبه بر احساسات توانستند بازی خوبی را انجام بدهند و در پایان پیروز شوند.  

حقیقی کوهی از اعتماد به نفس بود

کاملا از حقیقی راضی هستم. او در پخش کردن توپ در جریان بازی عملکرد بسیار خوبی داشت. حقیقی کوهی از اعتماد به نفس بود که از جام جهانی آن را به همراه خود داشت. حضور او در پرتغال به تجربه او کمک کرد.حقیقی فقط چند بار در جریان دیدار مقابل بحرین مجبور به واکنش شد و چند عکس‌العمل جدی نشان داد اما عملکردش خوب بود و مطمئن هستم در بازی با قطر هم اگر فرصتی پیش بیاید به خوبی از پس آن برخواهد آمد. اطمینان داریم که حقیقی عملکرد خوبی خواهد داشت.    

بیرانوند در سطح بین المللی 

  ایمان داریم که دروازه‌بانان خوبی را در اختیار داریم حتی برخی از آنهایی که با ما به استرالیا نیامدند عملکرد خوبی داشتند. فروزان و بیرانوند هم معتقدیم که عملکرد خوبی خواهند داشت در صورتی که فرصتی پیدا کنند. هیچ شکی نداریم که پخش کردن توپ توسط بیرانوند سطح بالایی دارد و جهانی است. او از بعد فیزیکی یک گلر در سطح بین‌المللی است البته هنوز در مرحله توسعه و پیشرفت است و مطمئن هستم اگر فرصتی داشته باشد به خوبی خود را در مسابقات نشان خواهد داد. ما چندین بازی در جام ملت‌های آسیا خواهیم داشت و امیدوارم آنها هم فرصتی داشته باشند تا توانایی‌های خود را نشان دهند. - 

     
آی اسپورت
2015-01-13 11:54:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر