فهرست
مدیرعامل نفت: حتی به کسب سهمیه فکر نمی کنیم/ حالا وقت انتقاد از فدراسیون نیست
مدیرعامل نفت: حتی به کسب سهمیه فکر نمی کنیم/ حالا وقت انتقاد از فدراسیون نیست

مدیرعامل نفت: حتی به کسب سهمیه فکر نمی کنیم/ حالا وقت انتقاد از فدراسیون نیست

آی اسپورت- مدیرعامل باشگاه نفت تهران معتقد است که تیم ملی در جام ملت‌های آسیا قهرمان می‌شود و در این فضا کسی نباید با انتقاد از فدراسیون ذهن اعضای تیم ملی را مشغول کند. گفتگوی قنبرزاده را به نقل از ایسنا بخوانید. 

تیم ملی می تواند قهرمان آسیا شود

انتقاد کردن، نشانه انتظار از افراد توانمند است. اگر من نوعی از رییس فدراسیون فوتبال انتقاد می‌کنم، دلیلش این است که می‌دانم او در بدنه ورزش کشور بوده و با حضور در کمیته ملی المپیک و هفت سال ریاست بر فدراسیون دارای تجربه است. از آدم‌های بزرگ انتقاد می‌کنند نه افراد ضعیف. شاید انتظارات ما بالاست. معتقدم تیم ملی می‌تواند قهرمان آسیا شود و حالا همه باید کمک کنیم که خدای نکرده کوچک‌ترین خللی در ذهن اعضای تیم ملی ایجاد نشود.

حالا وقت انتقاد نیست

 اکنون که تیم ملی در استرالیاست و همه به موفقیتش امیدواریم، جالب نیست که از فدراسیون انتقاد کنیم. انتقادها باشد برای بعد از جام ملت‌ها. اکنون حداقل انتظار ما این است که حاشیه‌ای برای تیم ملی درست نشود چون اعضای تیم زحمت می‌کشند و ما دوست داریم تیم ملی موفق شود.

حتی به کسب سهمیه فکر نمی کنیم

وبرنامه و هدف کادر سرپرستی، فنی و مدیریتی تیم این است که به نتیجه تیم در پایان فصل فکر نکنیم. ما حتی به کسب سهمیه آسیا هم فکر نمی‌کنیم. برای ما همه بازی‌ها حکم بازی حذفی دارد.

نفت روندی منطقی را طی کرده است

 همین که توانستیم بازیکنان خود را حفظ کنیم و چندد نفر را هم به تیم بیاوریم، در مجموع عملکرد خوبی داشتیم. تیم‌هایی که مشکل زیاد داشتند، تغییرات زیادی انجام دادند ولی تیم ما روندی منطقی را طی کرده است.

     
آی اسپورت
2015-01-13 12:04:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر