فهرست
مثلث گلزنی بارسا روی غلتک
مثلث گلزنی بارسا روی غلتک

مثلث گلزنی بارسا روی غلتک

آی اسپورت-  خط حمله سه نفره بارسلونا سرانجام روی غلتک افتاده است. در اولین بازی هایی که نیمار، مسی و سوارس کنارهم بازی کردند مشخص بود که آنها به هماهنگی بیشتری نیاز دارند. اما الان بارسلونا بیشترین کارایی را از مثلث خط آتش خود می گیرد. آنها هفته گذشته مقابل الچه در جام حذفی همه گلهای تیم را به ثمر رسانده و این هفته در لالیگا هم مقابل اتلتیکو مادرید دوباره گلزنی کردند.

این سه نفر روز به روز به هماهنگی بیشتری دست پیدا می کنند و سوارس هم در مصاحبه ای همین هفته اعلام کرد که هماهنگی آنها فوق العاده است. مهاجم اروگوئه ای پیشتر هشدار داده بود که تیمهای حریف باید نگران خط حمله بارسلونا باشند. \" همه می دانند که مسی و نیمار چه قابلیت هایی دارند. آنها می توانند در هر مسابقه کاری کنند تا بارسلونا پیروز میدان باشد. به خصوص که برای مدتی کنار هم بازی کرده اند.\" سوارس از بازی کردن کنار مسی و نیمار ابراز خوشحالی کرده و گفت:\" آنها کارهای باورنکردنی می کنند. کارهایی که هیچکس فکر نمی کند که آنها بتوانند انجام دهند\"

مسی هم ضمن تعریف از سوارس گفته که او مهاجمی با خصوصیات متفاوت نسبت به بازیکنان قبلی بارساست و معتقد است که نیمار می تواند خیلی زود به بهترین بازیکن دنیا تبدل شود. 

     
آی اسپورت
2015-01-13 17:47:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر