فهرست
فابرگاس : شکست مقابل تاتنهام را فراموش کرده ایم
فابرگاس : شکست مقابل تاتنهام را فراموش کرده ایم

فابرگاس : شکست مقابل تاتنهام را فراموش کرده ایم

ای اسپورت - سسک فابرگاس بر این باور است که چلسی بعد از یک برهه افت کوتاه به ثبات خودش برای جنگیدن برای کسب لیگ برتر جزیره برگشته است.

آبی های لندن سال نو میلادی را با تساوی مقابل ساتهمپتون و شکست برابر تاتنهام آغاز کردند و این باعث شد منچستر سیتی را در کنار خود در رده اول جدول رقابت ها ببینند.

هرچند، بعد از اینکه چلسی دوباره به جاده ییروزی بازگشت، توانست با برتری مقابل واتفورد در جام حذفی و شکست دادن نیوکاسل در لیگ برتر در هفته گذشته، با توجه به توقف منچستر سیتی مقابل اورتون، دوباره خود را با دو امتیاز اختلاف نسبت به سیتی در اوج ببینند.

هافبک خلاق اسپانیایی تیم چلسی گفته: \" تنها چیزی که به نفع ما خواهد بود برنده شدن در تمامی بازی هاست. هرچند به دلیل تعداد زیاد بازی ها تا انتهای فصل این امر غیر ممکن به نظر برسد. \"

فابرگاس در خصوص شکست مقابل تاتنهام گفت: \" شکست مقابل تاتنهام مثل یک شوک بود، وقتی بازی را یک بار دیگر ببنیم، متوجه می شویم که آنها همه موقعیت هایی که خلق کردند را تبدیل به گل کردند. این یکی از روز هایی بود که به ضرر ما تمام شد، آزپلیکتا و رامیرس هم موقعیت هایی داشتند که هدر رفت!  همه چیز اون طور که می خواستیم پیش نرفت و افتخار پیروزی به تاتنهامی ها رسید. آن ها خوب بازی کردند. اما تنهای نکته مهم این است که نگاه ما و حرکت ما به سمت جلو باشد . \"

     
آی اسپورت
2015-01-13 18:14:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر