فهرست
گومز، مهاجمی که گلزنی را فراموش کرده است!
گومز، مهاجمی که گلزنی را فراموش کرده است!

گومز، مهاجمی که گلزنی را فراموش کرده است!

 

آی اسپورت -  ماریو گومز واقعا به یک معضل بزرگ برای باشگاه فیورنتینا تبدیل شده است. هواداران این تیم از شرایط او نگران هستند و وینچنتزو مونتلا هم اخیرا در مورد آمار ضعیف گلزنی او اظهارنظر کرده است. مهاجم فیورنتینا 1079 دقیقه را در لیگ ایتالیا و لیگ اروپا با ثبت تنها یک گل سپری کرده و برای یک مهاجم این آمار فاجعه هستند. تا اینجای فصل گومز تنها یک بار در بازی مقابل کالیاری دروازه حریفان را گشوده و به غیر از آن مورد فقط به خاطر هفته هایی که سپری می شوند و او هیچ گلی در خط حمله تیمش به ثمر نمی رساند، توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.

گومز در این فصل 854 دقیقه در لیگ بازی کرده و 225 دقیقه در لیگ اروپا حضور داشته است. در مجموع 1079 دقیقه و فقط یک گل ! سال گذشته گومز لیگ را با چهار گل زده به پایان رساند که دو گل قبل از مصدومیت طولانی و دو گل در پایان فصل به ثمر رسیده بود. اما همه می دانند که فصل گذشته مصدومیت شدید گومز حتی او را از همراهی تیم ملی در برزیل محروم کرده بود. مهاجم سابق بایرن از جام جهانی بیرون ماند و دوران بهبود او کندتر از حد تصور پیش رفت. مونتلا اخیرا فرصت های زیادی در اختیار او قرار داده و او را هفت بار به عنوان بازیکن اصلی تیم به میدان فرستاد. ولی گومز تنها یک بار جواب اعتماد مربی فیورنتینا را داده و مقابل پارما هم یک پنالتی را هدر داد.

در فلورانس همه کلافه هستند. باشگاه به فکر دراختیار گرفتن یک مهاجم دیگر است تا بتواند کم کاری های گومز را جبران کند. هیجانی که در پی ورود او به فیورنتینا در بین هواداران راه افتاده بود خاموش شده و آینده گومز روز به روز با ابهامات بیشتری روبرو می شود.  

     
آی اسپورت
2015-01-13 18:30:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر