فهرست
فالکائو به دنبال تیم جدید
فالکائو به دنبال تیم جدید

فالکائو به دنبال تیم جدید

 

آی اسپورت- رادامل فالکائو کلمبیایی که ابتدای فصل جاری رقابت های اروپایی پس از کش و قوس های فراوان، طی یک انتقال قرضی از موناکو به منچستر یونایتد پیوست، حالا با حاشیه ها و گمامه زنی هایی درباره ادامه ی فعالیت او در این تیم انگلیسی و پیوستنش به یوونتوس و تیمهای دیگر روبرو شده است.

ستاره کلمبیایی که بعد از گذراندن دوران مصدومیت خود عملکرد کم فروغی داشته ، در بازی مقابل ساتهمپتون نیز از تصمیم لوئی فن خال مربی هلندی منچستریونایتد مبنی بر عدم حضور او در فهرست هجده نفره تیم بسیار شوک زده شد. موضوعی که بر شایعات پیوستن او به یوونتوس بیش از پیش دامن زد. گفته شده که این تصمیم فن خال صبر و حوصله فالکائو را که می خواهد با ارائه نمایش قابل قبول در یونایتد شرایط را برای انتقال دائمی اش از موناکو به یونایتد در پایان فصل فراهم کند، سر برده است. آنچه مسلم است فن خال اعتقاد چندانی به او ندارد و در پایان فصل عذر وی را خواهد خواست. به همین دلیل فالکائو می خواهد قبل از اینکه یونایتدی های او را به تیم قبلی اش پس بفرستند، زودتر در مورد آینده اش تصمیم گیری کند.

 مندس، مدیر برنامه های فالکائو که قیمت نهایی شدن انتقال فالکائو از موناکو به یونایتد را حدود 43.5 میلیون یورو براورد می کند، در این باره می گوید : \" بازیکن فوق العاده و باهوشی نظیر فالکائو که در پست خود یکی از بهترین ها است، باید با اعتماد به نفس و آرامش کامل به صورت 90دقیقه در هر زمانی و در هر باشگاهی به میدان برود. واقعیت این است که ما نمی دانیم در آینده چه چیزی پیش خواهد آمد . \" این حرف ها موجب شده که فالکائو بیش از هر زمان دیگری آینده اش را دورتر از اولدترافورد تصور کند.

     
آی اسپورت
2015-01-14 09:59:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر