فهرست
مسی: خداحافظی من از تیم ملی شایعه است
مسی: خداحافظی من از تیم ملی شایعه است

مسی: خداحافظی من از تیم ملی شایعه است

 آی اسپورت – لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین در مورد شایعاتی که از جدایی او از تیم ملی خبر می دهند گفت:\" همه این حرفها شایعه است. متاسفانه در مورد من دروغهای زیادی می گویند\" مسی که در حاشیه مراسم توپ طلا مجبور شده بود شایعاتش در مورد جدایی از بارسلونا را تکذیب کند، در مورد اخباری که در مورد تیم ملی آرژآنتین به گوش می رسد هم حرف زده و وجود اختلاف نظر بین او و کارلوس تبس را هم رد کرد.

مسی در گفت وگویی با برنامه اسپورت سنتر شبکه ای اس پی ان گفت:\" معمولا عادت ندارم شایعات خبرنگاران را تکذیب کنم ولی الان مجبور به انجام این کار هستم برای اینکه بازیکنان تیم به دلیل شایعات اخیر واقعا ناراحت بودند. ما در بارسلونا اجازه نمی دهیم که اخبار تیم به بیرون درز پیدا کنند و با اینکه این اخبار دروغ بودند اما بهرحال باعث تاسف ما شدند. \"

مسی در مورد خداحافظی از تیم ملی گفت:\" این خبر صحت ندارد. من همچنان برای تیم ملی آرژانتین تا زمانیکه مارتینو از من دعوت کند، بازی خواهم کرد. هنوز به دلیل شکست در فینال جام جهانی مقابل آلمان ناراحت هستم.\"

او در مورد شایعه هایی که در مورد اختلاف نظرهای او و تبس مطرح می شود اینچنین گفت:\" هرگز با تبس بحث و مشاجره ای نداشته ام و ازاینکه دوباره به تیم ملی دعوت شده خوشحالم. او بازیکن مهمی برای یوونتوس و تیم ملی است و می تواند کمک زیادی به ما بکند\"  

     
آی اسپورت
2015-01-14 10:33:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر