فهرست
شایعه روز: کریمی برای مدرک مربیگری به اروپا می رود/ جادوگر در راه هاشمیان
شایعه روز: کریمی برای مدرک مربیگری به اروپا می رود/ جادوگر در راه هاشمیان

شایعه روز: کریمی برای مدرک مربیگری به اروپا می رود/ جادوگر در راه هاشمیان

آی اسپورت- همان‌قدر که جدایی و قهر جادوگر از اردوی تیم ملی جاروجنجال به پا کرد و پر سر و صدا شد، به همان نسبت نیز حضور ناگهانی‌اش در تمرین پرسپولیس همه را به شگفتی واداشت. درپی این اتفاق گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره آینده کاری جادوگر در پرسپولیس شد و هرکسی حرفی زد. یکی گفت علی کریمی به کادرفنی ملحق می‌شود و آن یکی بحث دیگری را پیش کشید و عنوان داشت جادوگر مشاور فنی حمید درخشان خواهد شد.

اما پس از ملاقات علی کریمی و علی‌اکبر طاهری در باشگاه پرسپولیس این شایعه قوت گرفت که به احتمال فراوان شماره 8 محبوب سرخپوشان عضو کمیته فنی باشگاه خواهد شد. در این میان سکوت نسبتاً طولانی علی کریمی هم بر شایعات دامن زد اما دیروز شنیدیم جادوگر بنا دارد همچون وحید هاشمیان راه درست و اصولی را پیش گرفته و پس از پشت‌سر گذاشتن کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای در اروپا، روی نیمکت تیم‌های ایرانی بنشیند.

هم چنین آنطور که خبر ورزشی خبر داده است،  پس از ملاقات 3، 4 ساعته علی کریمی و علی‌اکبر طاهری مدیر تام‌الاختیار باشگاه پرسپولیس، طرفین قرار گذاشتند که برای ادامه همکاری بیشتر فکر کنند اما بعید می‌دانیم کریمی عضویت در کمیته فنی یا پست‌های اینچنینی را بپذیرد. آخرین اخبار حکایت از آن دارد که علی کریمی مشغول بررسی زمان کلاس‌های مربیگری در آلمان است تا به پشتوانه بازی در بوندس‌لیگا بتواند به زودی در این کلاس‌ها شرکت کند. شنیدیم او در حال بررسی کلاس‌های مربیگری در کشورهای انگلیس و اسپانیاست اما به احتمال فراوان راهی کشور آلمان خواهد شد. به نظر می‌رسد علی کریمی نمی‌خواهد اشتباهات برخی از بزرگان فوتبال ایران را تکرار کند و برای مربیگری در پرسپولیس و تیم‌های دیگر عجله‌ای ندارد!

     
آی اسپورت
2015-01-14 12:42:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر